Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utál engem mindenki?...

Miért utál engem mindenki? Miért nem fogadnak el olyannak amilyen vagyok? Miért rombolják az így is -0 önbizalmamat? = (= (= (= (

Figyelt kérdés
osztályba se szól hozzám senki... 1 jó barátnőm van meg jó persze beszélek másokkal is ha úgy van, de a többiek mindig 6-7 es csoportokba vannak jól elvannak... csak a pasimmal tudok lenni téll mert senki barátom nincs már mindneki a pasijával van..vagy másik baráttal nem mintha nem örülnék h már 16 hónapja van barátom csak olyan rossz h senkinek nem tok elmondani semmit =( nincs önbizalmam sztem eléggé csúnya vok így is =.( Miért csinmálnak ilyet? Htudnék beilleszkedni? =( soha nem lesz már jó egy nagy 0-a vagyok
2011. márc. 30. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
olvasd el Rhonda Bryne től az Erő című könyvet na én azóta irányítom akörnyezetem mióta elolvastam
2011. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

de nem tudom, hogy mennyire segítene az a legnagyobb bajom h alacsony vagyok már am többször is írtam ide ezzel kapcsolatban de nem sokra megyek... szóval ha nagyobb lennék akk sokkal jobb lenne minden :(

2011. márc. 30. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Ezt gyorsan verd ki a fejedből. Az hogy alacsony vagy, semmit nem jelent. Attól te ugyanolyan ember vagy mint egy 2 méter magas kosaras.

Nem a külső adottságok határozzák meg az ember személyiségét. A tetteid, és a gondolkodásmódod tesz mások szemében elismertté, naggyá. Ezt sose felejtsd el.

2011. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy kedves ismerősöm jellemzője: kis termet, nagy száj. És általánosségban is elmondható - legalábbis azok körében, akiket ismerek -, hogy az alacsonyabbak a hangjukkal és a fellépésükkel próbálják kompenzálni a termetüket. A kulcs: önbizalom, mosoly, határozottság - vagy legalább ezek látszata. Ha más látja rajtad, hogy rosszul érzed magad a bőrödben, nem fog közelíteni.
2011. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

21:52


Ez miben nyilvánul meg? Már érdemleges dolgok is történtek, vagy még csak kicsik?

2011. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem könnyű helyzet, tanácsot is nehéz adni, mert nem ismerünk se téged sem az osztályodat. Mondanám, hogy próbálkozz légy kedves, figyelmes a többiekkel, de van akiknél ez se mindig jön be. Aki kifejezetten utál annál ne erőltesd. De ha valaki nem szól hozzá, még lehet hogy kedvelne.


Amúgy szívesen beszélgetek veled, ha csak kell valaki aki meghallgat. Csak egy valamit nem értek, ha van barátod, ő miért nem felel meg erre a célra? :P


16/F

2011. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megfelel csak nem akarom vele fárasztani meg ha elmondom mi bánt akkor úgyis azt mondja h így vagyok jó szép cuki meg stb... de hát azzal akivel járok meg szeretek annak jó hogy azt mondom... nem mondom azt hogy hát tényleg elég kicsi vagy... am csak pl. mindig hozzá teszik a nevem elé a kicsi jelzőt... és már zavar...
2011. ápr. 1. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
amúgy a csúnyábbakat közösítik ki , jó mondjuk ez nem minig igaz, vagy ha nem öltöznek eléég csinosan, nincs nagy kivágás meg smink... azokat is akik pl strébrek, de ha jófej vgay viccs azt nem ....jó mondjuk ezek csak példák
2011. ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Te még nagyon fiatal voltál az írásod alapján, ezért már ez nem is neked szól. Viszont lehet, hogy más is rátalál erre a kérdésre, szóval válaszolok. A megfelelő válasz az, hogy majd megszoknak olyannak, amilyen vagy. Sose mutasd magad másnak mint aki vagy, mert akkor sosem fogják tudni eldönteni, hogy milyen személyiség is vagy. Légy mindig önmagad, add azt ami vagy, add azt önmagadból, amit szeretnél, hogy lássanak mások belőled. Ha pedig valakinek nem tetszik az, hogy te milyen vagy, ne felejtsd, ez nem a te problémád már. Nem kötelező veled lenni, nem írtak alá semmilyen hivatalos papírt arról, hogy veled kellene lenniük. Tudnod kell, hogy ezek az emberek akik nem szeretnek téged azért aki vagy nem lesznek örökké melletted, nem fogják majd a kezed, ha baj van, akkor sem, ha minden jó lesz. Szóval engedd el őket, légy magabiztos, és ne feledd, nem nekik kell megfelelned, hanem saját magadnak, te leszel magaddal életed végéig, nem ők. Addig is éld úgy az életed ahogy neked jó, ne úgy, ahogyan másoknak jó. Neked is egy életed van, nekik is. Mindenki legyen egyedi, hisz ettől szép mindenki. Ennyi.
2023. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!