Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róla, ha valaki...

Mit gondoltok róla, ha valaki így viselkedik a buszon?

Figyelt kérdés
Messzire járok egyetemre, így hetente-kéthetente sokat kell utaznom távolsági buszon. Zenehallgatással ütöm el az időt. Az a baj, hogy mindig túlzottan beleélem magamat, és ezt nagyon látványosan csinálom :S:S Vagyis mindig elhatározom, hogy most nem fogom, de kb másfél szám után teljesen elfejtem azt is, hogy fiú vagyok-e, vagy lány :S:D És akkor így elkezdem tátogva "énekelni" a dalt meg így dobolni a kezemmel / lábammal, meg leggázabb, hogy ha valami rockosat hallgatok, olyan fejet vágok, mint aki mindjárt lemészárolja a fél buszt :S:DDD Aztán mikor szállok le, rá se merek nézni az emberekre, mert félek, hogy valamit beszólnak, vagy ilyesmi :S Nem tudom, mit gondolhatnak rólam... Ti mit gondolnátok, ha ilyet látnátok??
2011. márc. 25. 11:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy mindenbe ilyen látványosan beleéled magad?Nem lehetsz rossz a szexben:D
2011. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azt még nem próbáltam...
2011. márc. 25. 12:37
 13/20 anonim ***** válasza:
semmi sem gáz nyugi, ne foglalkozz vele, hogy más mit gondol. de ha annyira beleélnéd magad, akkor nem csak tátognál, hanem énekelnél is, tehát valószínűleg a fejvágást, dobolást, tátogást is normális mértékűre tudod szorítani, ha odafigyelsz. már amennyiben ez annyira zavar, hogy változtatni szeretnél rajta. egyébként tényleg mindegy. :)
2011. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hát a mértéke normális (már ha ez esetben lehet normalitásról beszélni :D), nem kapálózok össze-vissza, vagy ilyesmi... Az se biztos, hogy mások egyáltalán észreveszik, mert az ablakon bámulok kifelé olyankor, a hajammal meg eltakarom az arcom oldalról, csak hát kitudja...
2011. márc. 25. 13:30
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem szívesen ülnék mellé,de azért nem is szólnék be neki. Had' érezze jól magát.
2011. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én először egy jót röhögnék, aztán megkérdezném hogy mégis minek örülsz annyira XD


Amúgy nem gondolnék semmi rosszat, főleg mert én is hasonló zenéket hallgatok, igaz dobolni meg ilyesmiket nem szoktam, de 1-2 black metál szám közben én is gyilkos tekinteteket vetek a busz utasaira, és én is szoktam néha emiatt hülyén érezni magam :D

2011. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát röhögnék, az tuti:D Vicces lehetsz. Én amúgy mindennap 1,5 órát utazom suliig, aztán vissza, és mindig eszembe jutnak vicces sztorik, amiken hangosan felröhögök legtöbbször, az emberek meg ott néznek, hogy magamban mit röhögök. Meg ha zenét hallgatok, nagyon beleélem magam, néha így szoktam mozgatni a fejemet, mint a galambok. Mikor szállok le, én sem merem megnézni, hogy ki néz, mert olyankor mindig kicsit elszégyellem magam. De amúgy ez szerintem jobb, mintha nagyon bamba lennél és búval cseszett.

17L

2011. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igen, én is szoktam úgy mozgatni a fejem... :)
2011. márc. 25. 14:10
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is szoktam érdekességeket csinálni, például nem csak tátogok, de dúdolok, sőt, néha halkan éneklek is amikor elfeledkezek magamról. Vagy ha eszembe jut valami, mindig kitör belőlem a nevetés, de olyan is volt már, hogy elsírtam magam, de spontán bőgőrohamok egyébként is elkapnak, nem csak a buszon:) Lehet, hogy zavarok másokat, de nem különösebben érdekel^^
2011. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi :D Tetszik a felfogásod, talán nekem is ilyennek kellene lennem :)
2011. márc. 26. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!