Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok róla, ha valaki...

Mit gondoltok róla, ha valaki így viselkedik a buszon?

Figyelt kérdés
Messzire járok egyetemre, így hetente-kéthetente sokat kell utaznom távolsági buszon. Zenehallgatással ütöm el az időt. Az a baj, hogy mindig túlzottan beleélem magamat, és ezt nagyon látványosan csinálom :S:S Vagyis mindig elhatározom, hogy most nem fogom, de kb másfél szám után teljesen elfejtem azt is, hogy fiú vagyok-e, vagy lány :S:D És akkor így elkezdem tátogva "énekelni" a dalt meg így dobolni a kezemmel / lábammal, meg leggázabb, hogy ha valami rockosat hallgatok, olyan fejet vágok, mint aki mindjárt lemészárolja a fél buszt :S:DDD Aztán mikor szállok le, rá se merek nézni az emberekre, mert félek, hogy valamit beszólnak, vagy ilyesmi :S Nem tudom, mit gondolhatnak rólam... Ti mit gondolnátok, ha ilyet látnátok??
2011. márc. 25. 11:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja amúgy lány vagyok
2011. márc. 25. 11:08
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja meg néha észbe kapok, hogy már megint milyen hülye vagyok, akkor meg néha elkezdek mosolyogni :S:D De pl olyan is volt már, hogy az egyik dalon elbőgtem magam :DDD Annyira deviánsnak érzem magam :SSS Mások sose csinálnak ilyet, mármint buszon...
2011. márc. 25. 11:10
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ülnék le melléd korán reggel az tuti :)
2011. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én napi két óra BKV-zás során dobolást gyakoroltam, de soha semmi bajom nem származott belőle. Ha olyat látok, aki énekel, dobol, táncol, akkor én örülök neki, hogy valaki jól érzi magát, és nem zombiként ül a buszon/metrón. Persze mindennek meg van a maga egészséges mértéke :P
2011. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Megmosolygom magamban, ha valakit így látok, de nem szólnék be neki, meg szerintem sokkal jobb, mint azok, akik bunkók, áthúzzák a kerekes szatyrot a lábamon, kitépik a harisnyámat a kosaraikkal, büdösek stb. Neked csak jókedved van, és legalább vannak érzéseid, ha elsírod magad egy zenén. Nyugi, majd megkomolyodsz egyszer, addig meg legyél csak nyugodtan ilyen, kicsit szerethetően flúgos... :)
2011. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

> Ti mit gondolnátok, ha ilyet látnátok??

A röhögést nem biztos hogy vissza tudnám fojtani... :D

Semmi baj nincs ezzel. Igaza van Palm-nak, vannak rosszabb "utastársak" is.

2011. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én rendkívül ritkán tömegközlekedem, de akkor abszolút nem figyelem a többi embert. Hacsak nem lép a lábamra, felőlem azt csinál mindenki amit akar, észre sem vennélek.
2011. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Azt nem hinném, hogy zavarok másokat, mert igaziból énekelni tényleg nem szoktam, csak tátogni, a "dobolást" meg nem lehet hallani, csak látni, mert hangos a busz... Az az izé, hogy hülyének néznek-e vajon :S

2011. márc. 25. 11:55
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy szemekkel néznék, vagy röhögnék. xD Bocs, de így leírás alapján baromi vicces lehetsz, de ha ez megnyugtat, semmi rosszat nem gondolnék rólad..
2011. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg, de én azért néznék hogy ez most hülye???! De én sem bírnám visszatartani a mosolygást, az tuti :) Bár attól függ, ha mogorva kedvemben lennék akkor valószínű hogy idegesítenél. De amúgy nem tudom elhinni, hogy ennyire beleéled magad hogy elfelejted, hogy vannak körülötted emberek és nézik hogy vágod a pofákat, meg tátogsz.. Lehet, hogy most sok velem egyet nem értő ember ír majd ide, de nem hiszem el hogy ennyire nem tudod kontrollálni az érzéseid, meg magad. Mert ha 1-szer előfordul, jólvan fáradt voltál, stb, de mindig :S Na egy szóval, szerintem égő.
2011. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!