Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan táncoljak a Disco-ban?

Hogyan táncoljak a Disco-ban?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék egyedi lenni, csak érdekelne pár tánclépés amit elsüthetek. Ritkán járok discoba, és mivel táncolni nem tudok ezért elég szarul is szoktam magam érezni, főleg miután elfogyott a pénzem , vagy az alcohol.

Zene: Bárány Atilla lesz a dj.

És F vagyok, 17.


2011. márc. 24. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem kötelező táncolni :P
2011. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, hogy hogy "kell" egy fiúnak, de azt tudom, hogy nagyon béna ha a kezeidet előre hátra mozgatod derékszögben.. én nem is értem, hogy miért hiszik azt, hogy az jó :D
2011. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugrálj összevissza, kalimpálj, végezz el minél több röhejes és nevetséges mozdulatot. Rázd magad, mint aki be van kábszerezve vagy valamilyen mentális betegsége van.

Nagyjából ez egy egy diszkóban.


És azért elég merész, hogy azt táncnak nevezed....

2011. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
izlések és pofonok... vannak akik tényleg jól tolják discoban, meg vannak akik kalimpálnak. én az elsőben kértem segítséget, de ahelyett h segítenél inkább oltogatod a discotáncot.
2011. márc. 25. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezt nem lehet tanulni, van akinek jó a mozgás-és ritmusérzéke van akinek sajna nem. lányok közül is sokan vannak akik azt hiszik, hogy jó meg szekszi, közben meg béna.. ha nem megy annyira nem erőltetsd béna kalimpálással..
2011. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!