Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy táncoljak egy fiúval a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy táncoljak egy fiúval a Disco-ban? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Szal az lenne a gondom h nem tudom h hogy táncoljak egy discoban? tudom h jön magától meg ilyenek de azért jó lenne pár mozdulatot tudni :(:) és és fiúkkal "kavarni" vis táncolni na szal tudjátok :D xD mert jött már oda hozzám több fiú is mögém és táncoltunk de nem tom h jól csinálom e vagy nem tom mert én nem éreztem h jjól csináltam volna :S szal légyszi videót vagy pár lépést letudnátok írni!! nagyon megköszönném sokat segítenétek :) 15/L
2009. okt. 17. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
amit tudok tanácsolni, hogy ne táncolj túl gyorsan! annál jobban semmit nem utálok mikor a csaj segge úgy ver mint egy légkalapács. persze lehet ez nem mindenkinek gond.
2009. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
merre laksz? gyere el bulizni és megmutatom :) elmagyarázni nehéz... na vicceltem, szóval, egyszerű a trükk, én fiú létemre ellestem a többi sráctól hogy hogy nyomatják a csajokkal... előbb utóbb tényleg jön magától! ne félj attól hogy kinevetnek, vagy ilyesmi, nézd a többi csajszit mit csinálnak és próbáld utánozni! ez nagyon jó taktika, még akár a parkett ördöge is lehetsz :) figyeld meg és tanulj, nem nagy ördöngösség. 23F
2009. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
utolsó vagyok, még annyit hogy légy laza, ne merev, engedd el magad;)
2009. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
az a legegyszerűbb ha megfigyeled más csajok hogyan csinálják a buliban. aztán próbáld meg te is, de vidd bele a saját érzéseidet. de ha már táncoltál pasikkal azok nem rohantak fejvesztve el tőled mikor táncoltatok hanem ott maradtak nem? akkor tudod hogyan is kell. élvezd a zenét és ritmusra rázd.
2009. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Már előttem is leírták.. Figyeld a többi lányt, hogy ők h csinálják.. Én is így kezdtem :D Ha a pasi meg mögéd áll, akkor érzed, h ő milyen ritmusban és hogyan mozog, és csak annyi a dolgod, h együtt mozogj vele!
2009. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
rázd a pics@d, mucchas marachas!!!
2009. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
hát ha nem jön magától akkor nem értem minek táncolsz?
2009. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
1 liter pálinka után hidd el ráérzel :D:D
2009. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tánolj úgy ahogy neked jól esik! Erre aztán nincsenek szabályok!:-) Csak egyre figyelj amikor egy fiúval táncolsz, hogy: Ne úgy vonagoljatok mint akik mindjárt megb****ák egymást, mert az nagyon gusztustalanul néz ki és nem is értékelik sokan!
2009. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem kell megmutatnod a fiúnak ,hogy ideges vagy:D ez a legfontosabb am a lépések azok számtól függően jönnek de próbáld magad dobálni XD meg miden de nehogy elvörösögy:D tuti siker:D:D$
2009. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!