Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki verekedett már roma...

Valaki verekedett már roma lánnyal? Állitólag jol verekednek és kemények, igaz ez?

Figyelt kérdés
Olyan lányok válaszát várom ,akik már kerültek konfliktusba cigány csajokkal
2011. márc. 23. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon harciasak, mert hozzá vannak szokva a verekedéshez.
2011. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hajat tépni tudnak, az fix! :D
2011. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, netán nektek is volt már bunyótok velük, vagy láttatok ilyet?
2011. márc. 23. 22:51
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen, máma este a Tényekben. A két rendőr alig tudta szétszedni őket.Azért a karperec már lenyugtatta a harcias amazont.
2011. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hm...nem láttam...még várok történeteket, köszi!
2011. márc. 23. 23:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de elárulod, hogy miért érdekel ez?


Nem lehet általánosítani, valamelyik jobban verekszik, ez nem csak a cigányoknál van így. Tény, hogy harciasak, mivel általában ott áll mögöttük X számú hím, így bármit meg mernek tenni.

2011. márc. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Én fiú vagyok.

Még általánosban volt egy cigány "lány" az osztályban, ami szünetben hülyét csinált magából, én erre rámutattam neki, röhögött rajta az egész osztály, de nem fogta fel, hogy a saját hülyesége miatt. Erre letámadott és véresre karmolta mindkét oldalt a nyakamat, amikor letéptem magamról a mancsait, amikor fojtogatni próbált.

Aztán még ő volt felháborodva, hogy leszedem magamról a mocskos mancsait.


Úgy verekednek, mint egy pszichopata őrült macska.

2011. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ebben egyet értek sztem is ugy verekednek mint az örültek.. torokra fejre mennek egyből meg gyomorra...
2011. márc. 27. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Tanulmányozz Józsi barát, és Maunika epizódokat. Azokban rengeteg roma verekszik.
2011. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!