Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van még valaki más is aki...

Van még valaki más is aki utál ajándékot kapni, illetve az összes ajándékozós ünnepet?

Figyelt kérdés
Nem szeretek ajándékot kapni, mer olyankor mindig kellemetlenül érzem magamat. Az ajándékozós ünnepeket sem szeretem, mert akkor tudom, hogy kapok valamit, és nekem is ki kell találnom, hogy én mit adjak. Az pedig mindig nehezemre esik. Meg ott van, hogy nem tudom, hogy ő milyen értékben ad nekem, se felülmúlni nem akarom, se alulmúlni. Nincs is szükségem semmilyen ajándékra. Nekem (pl ha lenne barátom) az is elég lenne, ha megölelne, vagy csak együtt töltenénk egy kis időt. Feleslegesnek érzem az ajándékokat. :/ Valaki más?
2011. márc. 20. 13:47
 1/6 anonim válasza:
én se szeretek kapni. hálás vagyok érte meg minden de fölös... aztán adni se mert nem vagyok jó ajándékozásba :S szval ötletem nincs ienkor..
2011. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát ismerek én is olyat,igaz én szeretek ajándékot kapni és adni is,az olyan jó dolog,érzed,hogy igazán fontos vagy a másoknak,még ha egy kis csekélység is,egy csoki vagy valami,de jólesik a törődés ezáltal
2011. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nyugi,nekem is mindig ez a bajom,hogy nem tudok mit kitalálni,félek,hogy ő nagyobb ajándékot ad,vagy sokkal szerényebbet... De adni és kapni jó dolog,és végül mindig jól jönnek ki az ilyen ajándékozós izék,mert a szándék a fontos ;)
2011. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem. Karácsony előtt általában már azért pl tudjuk hogy kinek milyen apróságra van szüksége, és azt kapja, így nem nagy meglepetés... Párommal viszont szinte sosem ajándékozunk. Karácsonykor egy-egy apróságot, de szülinapokon, évfordulókon inkább elmegyünk valahova közösen. Eddig a legértékesebb ilyen jellegű ajándék egy egyhetes velencei út volt, amit úgymond egymásnak adtunk! Sokkal emlékezetesebb, mint bármilyen tárgy, de egy közös vacsi kettesben, esetleg egy wellnes fürdő, vagy valamilyen kirándulás, városnézés is jobb érzés számomra vele, mint egy sablonos tárgy (bögre vagy párna a képünkkel)!
2011. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó: teljes mértékben egyetértek. (:
2011. márc. 20. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek ajándékot kapni. Valahogy lekötelezettnek érzem magam tőle...
2011. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!