Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem akarom elveszíteni! Mit...

Nem akarom elveszíteni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. A legjobb barátnőm idén fog ballagni. És ezáltal, hogy elballag valószínüleg el fogom veszíteni.Nagyon jó a kapcsolatunk, de csak ilyen "sulis-kapcsolat", tehát, hogy suliba a szünetekbe mindig együtt vagyunk, beszélgetünk. De sulin kívül sosem szoktunk találkozni. És éppen ezért gondolom, hogyha majd Ő elballag az iskolából, akkor teljesen meg fog szakadni a kapcsolatunk.

Mit tehetnék, hogy ez mégsem következzen be?

14/L


2011. márc. 19. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

találkozzatok sulin kívül is, szervezzetek közös programokat. beszélgessetek telefonon vagy msn, skyp...

ahhoz, hogy ne szakadjon meg a kapcsolat nem elég az iskola szüneteiben találkozni, mert később erre már nem lesz lehetőség

2011. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Msn-en szoktunk beszélni.
2011. márc. 19. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Túl fiatal vagy még, hogy ilyeneken agyalj :)

Természetes dolog, hogy iskola után a barátságok nagy része meglazul.

Én 5 évig laktam egy szobában a kollégiumban egy osztálytársammal (középiskola), a nap 24 órájában együtt voltunk, gyakorlatilag együtt nőttünk fel, mégis, azóta eltelt 3 év, és alig beszélünk, évente 2-3× találkozunk.

2011. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintem leginkább azért agyalok ezen, mert volt egy barátnőm, akivel eléggé csúnyán váltunk el egymástól, Ő sulit váltott, és azóta nem is találkoztunk. És hát nem akarom, hogy ez megismétlődjön.

Mert nagyon sokat jelent nekem az, hogy van egy olyan barátnőm, akire "támaszkodhatok", és bármit elmondhatok neki.

2011. márc. 19. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg fontos lesz, úgyis megmarad a kapcsolat, ne aggódj.

Akkor fogtok eltávolodni egymástól, mikor már mindkettőtöknek meglesz az új társaság.

2011. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ember normál körülmények között nem az az első gondolata, hogy a suliváltással törvényszerűen megszűnik a barátság. Mint ahogy írod, a másik barátnőddel is inkább összevesztetek, mint szószerint eltávolodtatok egymástól.
2011. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!