Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is olyan szomorú a Japánba...

Más is olyan szomorú a Japánban történt földrengés miatt?

Figyelt kérdés
Engem nagyon lesújtott a hír és nagyon sajnálom őket.
2011. márc. 16. 23:00
1 2
 11/16 tetris ***** válasza:

Majdnem elbőgtem magam, amikor láttam, milyen állapotban van most Japán. Csodálom az ottaniakat, hogy milyen fegyelmezettek, milyen összetartóak, milyen higgadtak.

Megfigyeltétek, hogy a híradásokban sehol se lehet olyat olvasni, hogy fosztogatások lennének?

Bárcsak mi magyarok is így össze tudnánk tartani. Jó kis nép ez a japán.

2011. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

En is nagyon szomoru vagyok foleg, mert vannak japan rokonaim. De nem tudunk mit tenni es ez a tehetetlenseg a legrosszabb. Ez is egy jel volt, hogy manapsag barmi barhol megtortenhet es a legjobb tudasunk szerint fel kell ra keszulnunk. Figyelmeztettek az eromu vezetoit is mar evekkel ezelott, hogy az eromu nem birna ki ekkora foldrengest. Ezert kell keszulni, amire csak lehet.


Annak irnam, aki irta, hogy sokkal kevesebb volt az aldozat, mint Haitin. Ez valoszinuleg annak is betudhato, hogy Japan egy fejlett orszag, igy volt arra penz, hogy a hazakat jo erosen epitsek meg. Szoktak lenni foldrengesek, igy az ottani hazak tobbet kibirtak eleve.

2011. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Akkor valamennyire japán vagy?
2011. márc. 17. 19:53
 14/16 anonim ***** válasza:
Bennem nincs japan ver, "behazasodtam", tehat a parom reszerol vannak japan rokonok.
2011. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És te hol élsz jelenleg?
2011. márc. 17. 20:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem Japanban es nem is Europaban, de vannak Japanban rokonaink.
2011. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!