Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehetne venni egy olyan...

Mit lehetne venni egy olyan srácnak a 21. szülinapjára, akivel csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bort vagy pezsgőt, annak mindenki tud örülni.
2009. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Vannak nagyon ötletes bortartók vagy italtartók minden korosztály számára. Komolyabbak, poénosak, különböző kultúrához köthetőek ( indiai, egyiptomi stb.)
2009. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szinte minden plázában vannak Happy Box üzletek. Ott nagyon sok aranyos és vagány cuccot találsz. Nem csak cuki és baris dolgok vannak. Biztos találsz érdekeset: bögrét, és mindenfélét.
2009. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:>
2009. febr. 22. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan italt vegyél neki, amit szeret, ezeket lehet díszcsomagolásban kapni, amihez kispohár is jár (Jägermeißter, Hubertus, likőrök, bármilyen Wisky) ezeket megúszod 2-3 ezer forintból. Kiteheti a szekrény tetejére vagy megihatja :)

Adhatsz bort vagy pezsgőt, de szerintem ezekből annyi féle van és ki tudja melyiket szereti..

Szerintem cuki plüssökkel ne próbálkozz, ez a korosztály nem tudja díjazni, a Happy Boxban szerintem inkább a barátnőidnek vásárolj, hacsak nem rajong a Ferrari csapatért, mert Ferraris figurát lehet kapni, nagyon menő, a barátom imádja a képkeretet meg a kispárnát.. :) (én nagyon szeretem azt a boltot) de szerintem tolltartót vagy perselyt ne vegyél. A egérpad, bögre is jó ötlet, de azon a pénzen már inkább piát vegyél, általában azt adnak már a fiúknak és örülnek is neki. Ha nem vagytok olyan közeli barátok, akkor nem kell személyes ajcsira gondolni. Még egy ötlet, ha dohányzik vehetsz neki szivart vagy dohányt, de ez is kritikus..

2009. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!