Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Támadtak már meg titeket vagy...

Támadtak már meg titeket vagy raboltak ki utcán, közlekedési eszközön, utcán, discóba vagy akárhol?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 20:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
78%
13 éves voltam mentünk haza suliból haverommal három cigány el akarta venni a pénztárcánkat . szerencsére judozok haverom meg taekwondozik haverom pofánrúgta az egyiket és én meg földhözvágtam és elfutottak:DDDDD
2011. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Discoban, onnan hazafele, vagy csak úgy..

A legdurvább az volt mikor ketten (3-4 óra fele) haverommal mentünk hazafele és szembetalálkoztunk egy 4 fős cigány brigáddal. Megkérdezték hogy nincs-e egy szál cigi nálunk, amire természetesen nem volt a válasz. Ezután látszólag sarkonfordultak és elmentek. Azonban 5-10 méter után egy sörös üveg koppant a fejemen, összeestem és a mentők vittek el.

Gondolom az okuk az volt hogy nem adtunk cigit, és mind a ketten kopaszok vagyunk. Az pedig hogy miért nem szemtől szembe játszották le, hogy miért 10 méter után basztak a fejemhez egy sörösüveget az máig rejtély.

2015. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!