Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Támadtak már meg titeket vagy...

Támadtak már meg titeket vagy raboltak ki utcán, közlekedési eszközön, utcán, discóba vagy akárhol?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Támadni támadtak már meg utcán,de nem vették el semmimet csak az erőszakra mentek.20/F
2011. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

A villamosról leszállva arcon köpött egy cigány csávó... nagyon meglepődött mikor visszaköptem XD


kb 24N éves lehettem akkor :)

2011. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Engem is cigányok rugdostak meg mindenféle előzmény és ok nélkül,ugyan kik mások...első voltam.
2011. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem cigányok megloptak a Nagyerdőn, ellopták a telefonom meg készpénzt, savba mártanám ezt a korcs fajtát
2011. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

azt támadják meg, akin látszik, h gazdag vagyis hogy van mit ellopni tőle.

akit kirabolnak az általában lengeti az iphoneját, iPodját vagy csak simán burzsujnak néz ki


engem ha vki ki akarna rabolni még én tarhálnék tőle :((( elég csóró vagyok sajnos

2011. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó:

Ezen én is gondolkodtam már, igen meglepődnének ha ellopnák a táskámat, hogy tele van kacatokkal, a pénztárcámban általában kb 200 Ft:) a telefonom is egy kb 4 éves darab:D

2011. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

engem a részeg hungarista kinézetű emberek vertek meg "csak úgy", de elfutottam


nem értem miért, én is fehér vagyok!


mind a cigányokat, mind őket úgy összeveretném, hogy attól lenne biztonságos a köztér!

2011. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah,cigányok akartak nem 1szer megverni mikor még kisebb voltam.


Mindenféle mondvacsinált indokkal odajöttek(időt megkérdezni,cigit kérni...stb),azt elkezdtek kötözködni és pénzt meg egyebet követelni,utána meg jött a verekedés.Ez már többször is megtörtént és nem csak velem hanem több ismerősömmel is.


20/F

2011. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes. Engem is inkább cigányok zaklattak az utcán volt amikor utánunk jöttek és megdobáltak kövekkel meg undorító szavakat mondtak ránk pedig akkor mégcsak 14 évesek voltunk barátnőmmel. De nem raboltak ki még szerencsére.


18l

2011. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Igen, engem 14 éves koromba meg akart erőszakolni két férfi. :( Fehérbőrűek voltak, én is fehérbőrű vagyok.
2011. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!