Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Usába költözéskor mit kell...

Usába költözéskor mit kell csinálni a bizonyítványommal?

Figyelt kérdés

Szakközepes vagyok és az usába költözünk. Ahhoz, hogy ott egy high school-ba felvegyenek elég majd vinni az itteni bizonyítványt? Vagy az oktatási hivatal állít ki valami hivatalos lefordított "nemzetközi" bizonyítványt?


Vagy hogyan működik ez ilyenkor?


2011. febr. 28. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg azt a high schoolt, ami majd atvesz. Ha jol ertem, meg nem lesz meg az erettsegid. Allamonkent valtozhat a kovetelmeny. Nekem nem kellett hivatalos forditas, en forditottam, de akkor mar meg volt az erettsegim. Nem akarok hulyeseget irni, mindenkepp a hivatalos helyrol tudd meg, ne itt mastol, mert ugysem tud senki 100%-os valaszt adni. Az ottani kozepiskolat hivd fel!
2011. márc. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira azért nemtudok angolul, hogy felhívjam őket és még nem is tudom, hogy merre lesz majd lakás szóval minden ott fog kiderülni. Sulit se tudok még nagyon nézni, olyan kell majd ami nincs túl messzi.
2011. márc. 1. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne is te hivd, hanem a szuleid. Fontos, hogy a megfelelo helyrol tajekozodj es nem a GYK az erre megfelelo hely. Azt sem tudod, hogy hova mesz pontosan? Akkor mi hogyan tudjunk valaszolni?
2011. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!