Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miét van az, h a vidékieknek...

Miét van az, h a vidékieknek az összes pesti csaj csak egy " h*lye pesti p*csa"?

Figyelt kérdés
Én Pesten lakom és vidékre megyek tanulni, egyetemre...de annyira elveszi ez a kedvemet, h bármi van , rögtön ezzel jönnek...
2011. febr. 25. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En videki vagyok, de abszolut nem gondolom azt, amit irsz a pestiekrol. A pestiek epp ugy emberek, mint a videkiek es mindenki mas. A szemelyt kell nezni, nem pedig azt, hogy hova valosi. Nekem a legtobb pesti ismerosommel nagyon jo tapasztalatom van. Persze vannak bunko emberek, de hol nem? Egyebkent videki embereket ugyanugy lenez par pesti, szoval ez oda-vissza dolog a BUTA emberek koreben, azokkal meg nem kell torodni! Videken jartam egyetemre, gimibe is es mindket helyen sok pesti lany volt. Soha nem mondott rajuk senki ilyet, ez nem az 70-es evek, hogy akkora nagy kulonbseg legyen a varosi es a videki ember kozott.
2011. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attol, hogy valaki videki, meg nem tanyasi feltetlenul.
2011. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, h nincs különbség...de mégis azvan , h ha mondjuk azvan, h elmegyek bulizni és megbeszélem egy fiúval és megmondom neki, h nem akarok most semmi olyat, akkor egyből, h mert h*lye pesti p*csa vagyok meg ilyenek... és nem egyszer volt ilyen, jo nem pont ezekkel a szavakkal mindig, de lényege ezvolt... amúgy meg én szeretek vidéken lenni, jobban mint pesten csak néha ez elveszi a kedvemet és amúgy tudom, h mindenhol vannak buta emberek...pesten főleg csak érted... mindig a negatív marad meg jobban vvalamiért
2011. febr. 25. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám ezt így egyértelműen ki. Ez olyasféle beskatulyázás inkább (legalábbis felénk), ami nem sértő, inkább ugratni szokták vele az embert. Ugyanolyan mint pl ha egy szőke csaj beszól valamit, rögtön megjegyzik a haverok vigyorogva, hogy "szőőőőke", vagy amikor mi csajok megjegyezzük a srácok eszmefuttatásaira, hogy "pasik...", aztán pl nemzetek között is megy :) Nálunk pl a suliban nagyon sokan jönnek "északról", ami nem is nehéz, hiszen tőlünk délebbről már nehezen lehetne! Velük is mennek az ugratások, hogy látszik északi népek, feléjük ilyen szokások vannak, stb, de ezeket sosem bántóan, lenézően, csak poénosan. Ugyanígy megkapjuk ezt mi, "déliek" is! :)


Teszem hozzá Pesti csajoktól én is hallottam már olyat, hogy úristen hogy lehet vidéken élni, nincsenek plázák minden utca sarkon, és a legtöbb embernek pénze sincs, hogy a plázában költsön el ruhára, avagy fölösleges dolgokra 20 ezreket. Ilyesmiket is 15 év körüli leányzóktól hallottam, így ezt nem találom mérvadónak, majd egyszer felnőnek! :) Olyan is előfordult, hogy felsőbbrendűnek érezte magát egy csajszi csak mert ő Pestről jött, én meg egy "porfészekben" lakom!

Lényeg a lényeg, én még nem vettem észre, hogy rosszindulattal fogadtak volna valakit itt csak azért, mert Budapesten él. Maximum, amit fentebb is említettem... ha valaki úgy jön ide, hogy ő az atya úristen csak mert pesti, akkor valószínűleg nem lesz rózsás fogadtatásban része!

2011. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az olyan srácok akik az őszinteségedre így reagálnak, nem hinném olyan pasik, akikre szükséged van! Egyértelműen rossz helyen keresgélsz! Engem még sosem szólt le senki az őszinteségemért, pláne nem a lakhelyem miatt! Utolsó voltam
2011. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelj vidéki vagyok, nem ilyen falusi vagy ilyesmi, hanem kisvárosi és nagyobb városba járok tanulni. Szerintem, pont, hogy a pesti lányok mondhatóbbak normálisnak, az én szememben. Még akkor is ha már számos kapcsolaton vannak túl. Annál rosszabb nincs, mint amikor kiéletlenül megházasodik valaki és 30-40 éves korára hisztizni kezd. Mert vidéken ez van... Semmi gond nincs veled és ne is hallgass ezekre a kritikákra, baromság.

Sok sikert. :)

2011. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"elmegyek bulizni és megbeszélem egy fiúval és megmondom neki, h nem akarok most semmi olyat"


Most semmi olyat? Mert amugy igen? Nem rosszbol, nem ertem, hogy pontosan mire celzol es lehet, hogy epp ezzel a resszel van a problema, de hogy ennek Pesthez koze nincs, az is biztos...


Mindazonaltal en ezt egy nagy altalanositasnak tartom reszedrol is, hisz azt irod, hogy a videki ezt hiszi. Hat valamelyik videki ezt hiszi, mas meg mast. Miert erdekel? Ilyen emberrel nem kell foglalkoznod. Ha nem pesti luvnyazna, mast mondana rad az ilyen. Szoba sem kell allni vele. Ennyi.

2011. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bretso ***** válasza:
Ez az állítás pont annyira igaz, mint hogy a pestiek lenézik a vidékieket. Van rá példa, de nem ez az általános. De persze ezzel az általánosítással te is beálltál a hülyék sorába, gratulálok.
2011. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ne törődj ezzel. Általánosítás. Ha te nem vagy ilyen, akkor ne vedd magadra. Ennyi.
2011. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
talan azert bmeg mert ,ha valaki nem pesti az mar videki...szerinted... Na ezert. Hulye.
2013. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!