Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valamiért...

Volt már olyan, hogy valamiért megbántad, hogy feltettél itt egy kérdést?

Figyelt kérdés

Milyen témában és miért bántad?


Én egyre kevésbé szívesen kérdezek egy ideje, mert kiábrándító, hogy mindig van egy-két olyan ember, aki szándékosan kiforgatja és félreértelmezi mások szavait, vagy egyszerűen csak gonoszkodni, kötözködni néz be.


2011. febr. 14. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez igaz, de ha értelmes lenne a kérdés néha, értelmes válasz is jönne rá többnyire, persze hülyék mindig lesznek. csak sajnos feltünöen sok az ostoba kérdés. Nem véletlen nyílt például ezotria temakor is... Pedig talán még nem is ott a legelszomoritobb a helyzet...


Egyébként igen, volt ilyen, de ezek maganjellegu problemak miatt, mert mas is hozzafert a felhasznaloi adataimhoz.

2011. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, mert rengeteg olyan ember megtudta, akinek nem kellett volna, és így eleget romolhatott a rólam alkotott véleményük, pedig mindössze akkor éppen nem éreztem jól magam, azért írtam...
2011. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mármint rengetegn ember megtudta, hogy én írtam
2011. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult már. Pl. egyszer megkérdeztem, hogy kevés pénzből milyen kocsit vegyek. Mármint tényleg nagyon kevés pénzből, és le is írtam, hogy nekem igazából csak arra kéne, hogy ne buszon kelljen elcipelnem haza a Tesco-ból a cuccokat, szóval ilyen célra nekem egy Trabant is megteszi, csak tényleg nem értek a kocsikhoz, és ezért kérdeztem, hogy az ilyen kategóriájú kocsik közül melyikkel van a legkevesebb gond, melyikhez olcsó az alkatrész, stb. Erre le lettem cseszve, hogy ha ennyire nincs pénzem, akkor ne akarjak azzal flancolni, hogy kocsival járok boltba (persze, egy Trabival biztos nagyon lehet flancolni), meg írták sokan, hogy miért nem veszek párszázezerért jó kocsit. Na most, ha lenne rá annyim, nyilván olyat vennék, de úgy látszik, egyesek nem értik, hogy NINCS. Meg tényleg pénzkidobásnak is tartanám azért drágább kocsit venni, hogy két-három hetente egyszer használjam (többször úgyse lenne pénzem tankolni bele, szóval mindegy is). Na, az egész arról szólt, hogy ha ilyen csóró vagyok, akkor minek nekem kocsi.


A másik ilyen az az volt, hogy megkérdeztem, angol mellé még milyen nyelvet érdemes megtanulnom. És kb. öten estek nekem, hogy milyen gáz, hogy mindenki csak angolul tud, meg hogy mindenkinek az az egyetlen idegen nyelv, miért nem rögtön németet tanultam. Mintha hat évesen erről én döntöttem volna... Meg amúgy is, én örülök, hogy angolul tanultam meg kiskoromban, a német nyelvet nem is szeretem, meg különben is, Angliában akarok majd dolgozni, és azért kérdeztem csak meg, hogy azért mégis tudjak majd mégegy nyelvet, ami hasznos is. De végig az ment csak, hogy engem piszkáltak, hogy az angol milyen sz*r nyelv.

2011. febr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!