Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha kiköltöznék Kubába, és...

Ha kiköltöznék Kubába, és annyi lenne a fizetésem, amennyi itthon kb 200 ezer forintnak felel meg akkor mennyire tudnék "jól" élni odakint?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 18:05
 1/6 Lézer Anton ***** válasza:
100%
Ha elméleti kérdésnek szántad: nagyon jól tudnál élni, ez az ottani minimálbérnek kb. négyszerese.
2011. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lézer Anton ***** válasza:
100%

[link]


tévedtem, jóval több, mint a négyszerese. Itt azt írják, 9 amerikai dollár körül van ott a minimálbér. (Nem tudom, mikori az oldal, de nem hinném, hogy sokszorosan változott volna a helyzet)

2011. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Természetesen csak elméleti kérdésnek szántam.Am ha ez ilyen formába lehetséges lenne akk simán ki mennék mert már voltam kint és tetszett.

2011. febr. 7. 18:18
 4/6 Lézer Anton ***** válasza:
100%

200 ezer ft jelenleg 26705 peso-nak (CUP) felel meg. (Először Convertible peso-val számoltam, azért a hatalmas baki.)


Ha még 225 peso a minimálbér, akkor ez több, mint 118x annyi, mint a minimálbér.

2011. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az durva...Akkor ott 30 millióval királyként lehet élni.
2011. febr. 7. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért, mennyi a minimálbér Kubában?
2011. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!