Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nemrég költöztem családommal...

Nemrég költöztem családommal Piliscsabára. Nem ismerek senkit itt. Van valaki Piliscsabárol?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
én esztergomi vagyok, bár már nem élek ott. Melyik suliba jársz?
2011. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem járok már suliba.30vagyok.te mennyi vagy és suliba jársz?
2011. febr. 7. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
a munkahelyeden nem tudsz ismerkedni? esetleg rendszeresen eljárnál olyan helyekre, ahol kialakulhatnak kisebb beszélgetések? pl piac, ha hívő vagy akkor templom, ott jó közösségek vannak, de biztos vannak tánckurzusok, vagy egyéb kurzusok. derítsd ki h hova járnak a korodbeliek.lehet h van vmi program ahol sok veled egykorú van. én 19 vagyok
2011. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha saját családod van már, esetleg gyerekekkel, akkor az anyukákat is megcélozhatod. Én pl egy pici faluban lakom, de van baba-mama klubbunk, egészen pici babáktól a viszonylag nagyokig ott vannak. Nincs különösebb küldetése, csak hogy az anyukák találkozzanak valakivel, éljenek közösségi életet, megosszák egymással a tapasztalatokat, gondokat, tanácsokat kérjenek stb.

Esetleg átmehetnél a szomszédokhoz is, egy kis sütivel vagy valamivel, ha szimpatikus valamelyik, áthívhatnátok vacsorázni... ilyesmik. Amúgy ne aggódj, kialakul ez majd előbb utóbb, csak járj el a "közösségi eseményekre", legyetek nyitottak, közvetlenek :)

2011. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!