Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én vagyok az idióta, vagy ők?

Én vagyok az idióta, vagy ők?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 11.-es gimis lány vagyok,boldog élerevaló stb.Eddig nagyon sok bnőm volt az osztályban,de szeptemberből kezdtünk eltávolodni egymástól.Most már ott tartunk,hogy én egésznap egyedül vagyok,ha nem megyek oda valakihez akkor hozzám sem szólnak.Még pedig ez azért van,mert az a menő,hogy mindig mással dugsz és csontrészegre iszod magad minden hétvégén,én meg ebből nem kérek.Már hétfőn kezdik szervezni,mit isznak stb..Most én vagyok nagyon idióta ?
2011. febr. 1. 19:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Unom ezeket a kérdéseket.

Nem létezik, hogy feléd mindenki drogos-piás-fűvelfávalszexelős legyen. Nem azért vagy idióta, mert te nem vagy ilyen (sőt... bár nem egy nagy érdem), hanem mert nem veszed észre, hogy nem csak ilyen emberek vannak.

2011. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!