Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én vagyok az idióta, vagy ők?

Én vagyok az idióta, vagy ők?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 11.-es gimis lány vagyok,boldog élerevaló stb.Eddig nagyon sok bnőm volt az osztályban,de szeptemberből kezdtünk eltávolodni egymástól.Most már ott tartunk,hogy én egésznap egyedül vagyok,ha nem megyek oda valakihez akkor hozzám sem szólnak.Még pedig ez azért van,mert az a menő,hogy mindig mással dugsz és csontrészegre iszod magad minden hétvégén,én meg ebből nem kérek.Már hétfőn kezdik szervezni,mit isznak stb..Most én vagyok nagyon idióta ?
2011. febr. 1. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy idióta, te vagy a normális!
2011. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
úúú sz szar.. iskolaváltás? Nem nézel szét hátha van jobb?
2011. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán kereshetnél idősebb barátokat.
2011. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Te sosem lehetsz idióta. Mindig más az idióta. Ezt jegyezd meg, akárhogy is alakul a helyzet ez mindig így marad:D
2011. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát én szeretem őket.De már nemis beszélnek velem.Egésznap az megy,hogy pénteken buli,aki nem marad hajnalig el se jöjjön.Kötelező piát vinni stb :S
2011. febr. 1. 19:22
 6/11 anonim válasza:
Bírd ki,adjon erőt az a tény hogy míg te jópár év múlva boldogan jó munkával éled az életed ők semmire se vitték,csak rontották a szervezetük állapotát,ami lehet hogy a tanulás és a munka elvesztéséhez vezet...Nem kerüld nagyon őket,nem árt a társaság de ne menj bele az ő dolgukba annyira hogy te is alkoholista leszel.Persze mértékkel semmi se árt :)
2011. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat.Nálatok ez hogy megy ? Ti mitcsináltok együtt ?
2011. febr. 1. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Ők az idióták, ez nem kétséges.

Legalábbis ha igaz amit írtál. Nekem is voltak ilyen osztálytársaim egy darabig benne voltam a hasonló bulikban, de aztán rájöttem hogy semmi értelme.

Próbálj meg igényesebb baráti társaságot keresni, mert az sem jó, ha senki sem áll szóba veled. Tudom nehéz, ha az ember idiótákkal van körülvéve. Esetleg nem csak osztálytársakkal, hanem iskolatársakkal is barátkozhatsz.

2011. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is voltak hasonló osztálytársaim velük nem jöttem ki túlzottan mert nem tudtunk egymással mit kezdeni. A mai napig nem érte miért jó ha valaki se** részegre issza magát:S


Egyébként annyi jó programot lehet szervezni.:) Menjetek el barlangászni, kalandparkba, kirándulni, koncertre, stb Ha tényleg fontosak neked ezek az emberek akkor próbálj meg felvetni ehhez hasnoló programokat!:)

2011. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy ahol lakom,itt az a divat,hogy:hétfőtől-péntekig suli aztán pénteken mindenki megy a városba olyan 6 fele és akik busszal mennek haza ők azzal hazamennek ( addig isznak mint a lovak..) aki meg helyi ő meg még tovább marad és iszik..annyira szörnyű,hogy a mostani 16-19 évesek ilyenek.Szombaton is ugyanez van,mint péntken csak akkor jön a disco reggel 5ig.Én meg csak arra vágyom,hogy beüljünk teázni vagy sütizni egy hangulatos cukrászdába ill.pizzázni vagy ilyesmi :(
2011. febr. 1. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!