Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amerikai időszámítás (Pacific...

Amerikai időszámítás (Pacific Standard Time) szerint "később" vagy "korábban" van ott, mint itt? Azaz merrefelé tolódik az idő, és mennyit?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, egy határidő miatt tiszta ideg vagyok, és nem értek az időzónákhoz. Neten értelmes választ nem találtam :S
2011. jan. 23. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Korábban van hat órával New Yorkban pld. A WTC elleni támadás reggel volt ott és délután mondták be itt.Most néztem be a Time Squarere délután 5:17 van!
2011. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen korábban van, mivel a Föld nyugatról keletre forog (ez az oka, hogy keleten kel a nap, és nem nyugaton, ha ebbe belegondolsz, akkor nem olyan nehéz). Az eltérés 9 óra.
2011. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válasz rossz, az eltérés 9 óra, ahogy írtam. A Pacific nem New York.
2011. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. jan. 24. 02:32
 5/5 anonim válasza:
A mi időzónánktól nézve NYC -6 óra.
2011. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!