Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A vilag legujabb hire:a...

A vilag legujabb hire:a penzed es minden ellenorizhetöve valik hogy ne tudjanak lopni. Te hasznalni fogod?

Figyelt kérdés

A mérete olyan mint egy rizs szemé…

Egy új felfedezés, ami a készpénz vagy a Kredit kártyák használatát kiküszöböli!

Használni fogod azt az előnyeiért, és hogy segítsen megelőzni a csalást és személyiség tolvajlást…

A MOTOROLA cég gyártotta a mikrochipet a MONDEX SMARTCARD számára. Számtalan beültetést fejlesztettek ki az emberi felhasználás céljából, ami a „Bio chip.”

A „bio chip” mérete 7 mm hosszú és 0,75 mm széles. Olyan nagy, mint egy rizs szem. Egy Transponder-t, és egy feltölthető litium elemet tartalmaz. Az elem egy termopár körrel tölthető fel, amely elektromos áramot termel a testhőmérséglet változásból eredően.

A TRANSPONDER: egy módszer, a microchipben lévő információk olvasatának elraktározására.

Több, mint 250 részvénytársaságot, és 20 országot foglal magába a MONDEX –en osztozók száma az egész világon, és számtalan nemzet tartja privilégiumának a módszer használatát. Köztük: Great Britian, Canada, U.S.A., Australia, New Zealand, Israel, Hong Kong, China, Indonesia, Macau, Malaysia, Philipines, Singapore, Thailand, India, Taiwan, Sri Lanka, Costa Rica, Guatemala, Nicaragua, Panama, Honduras, El Salvador & Brazil.

Több mint $1.5 Millió Dollárt költöttek annak a fejlesztésére, hogy felfedezzék a legjobb helyet az emberi testen, ahová a „BIO-chip”behelyezhető. Két megfelelő, és hatékony helyet találtak – A FEJ, a haj alatt a homlokon, és a kézfejen, egészen pontosan…

Egy billió “bio-chip” termelődik egy évben a MONDEX által. Ennyi a múlt év termelése.pont ugy ahogy ajelenesek konyveben megvan irva rolla:

16. Azt is teszi mindenkivel, kicsinyekkel és nagyokkal, gazdagokkal és szegényekkel, szabadokkal és szolgákkal, hogy az ő jobb kezökre vagy a homlokukra bélyeget tegyenek;

17. És hogy senki se vehessen, se el ne adhasson semmit, hanem csak a kin a fenevad bélyege van, vagy neve, vagy nevének száma.Jelenések könyve13:16,17.

Felfedezték, hogy ha a chip egy kártyán lenne, számtalan komoly problémával kellene szembenézni. A chip levágható lenne, és fals információra is kicserélhető. Az értékkel manipulálni lehetne, ellopható lenne, vagy egyszerűen elveszíthető. Végül a kártya egy két év után elhal, megszűnik működni.

Befejezésképen: a készpénz bizonytalanná válik az üzletekben.

Csak egy megoldás van a problémára. Követni a MOTOROLÁT… behelyezni a “bio-chipet” a jobbkézre, vagy a homlokra, ahonnét nem lehet elmozdítani. Ha az sebészetileg elmozdításra kerül, a piciny kapszulla megsérül, és az emberi test érintkezik a lítium vegyülettel, és a mikrobaktériumokkal. (Ez fekélyt okoz azon a helyen.)* A (Global Positioning System GPS) műholdas helymeghatározó rendszer azonnal jelzi, hogy elmozdították, és riasztja a területi illetékes hatóságot.

Jegyezd meg: MONDEX annyit jelent:

“Pénz van a kezeden.”

MON = MONetary= pénz

DEX = DEXter = Jobb-kéz


2011. jan. 13. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mond, te hülye vagy? Ezt honnan veszed? Amúgy is megnéztem a honlapjukat és szó sincsen beültetésről. Ez a chip egy kártyán van. Te IDI.ÓTA! Most rettegjünk, hogy jön az NWO??? De, ha bőr alá is készülne, akkor se lenne semmi. Tudod miért? Mert ezt is fel lehet törni, eddig bármi ilyen elektromos sz.arság megjelent azt mindig feltörték. De te nyugodtan retteghetsz.
2011. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

hozzafuznek meg annyit hogy a gazdagok már használják, mint egy eszközt az emberrablás megelőzésére.

Nagyon fontos: midenki aki ezt a chip-et felveszi iranyithato lesz, totalis kontrol ala fog kerulni.

Persze a hatranyokat nem fogjak elmondani , de sajnos mindaz aki felfogja venni ezt a chipet a jelenesek konyve szerint(biblia) iszik az Isten haragjanak poharabol , ami azt jelenti hogy orok pokolra jut.

Es ebbol is lathatjuk hogy amit Isten megmondott az mindeddig beteljesedett, es ez os pl. beteljesedesre all keszen.

2011. jan. 13. 12:04
 3/23 A kérdező kommentje:
Neked most van egy információd, de ha még kétségbe vonod ezt az információt, tedd a következőt. Menj a www.google.com.-ra Keresd a következő szót “VERICHIP” és olvasd a néhány megjelenő linket. Tedd ugyanezt a “MONDEX SMARTCARD.” szóval is.
2011. jan. 13. 12:06
 4/23 anonim ***** válasza:
55%

Ez a szöveg már ezelőtt két éve is örök vicc volt a Tékozló Homár blogon.


Hagyjuk már a hülyeségeket... Igen, ezzel fognak azonosítani, és agyatlan zombit csinálni velünk.

2011. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ezek szerint, lehet valaki akármilyen jó keresztény, betarthat minden parancsot, de ha lesz egy ilyen chip a kezében, akkor halára van ítélve, vagy nem lesz, és nem fér hozzá a pénzéhez, ha már csak így lehet fizetni.


Aham.

2011. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

A komment megírásának időpontja: ma 12:06


Mondom, hogy megnéztem, de semmi ilyenről nincs szó kedves paranoiás kérdező! Amúgy se hiszem, hogy köztelezővé tennék, már ha egyáltalán lenne ilyen. Egy csomó jogi szabályban megbukna, az ombudsmanok örjöngenének, stb... Ezt csak diktatórával vezethetnék be, de akkor se lenne hatásos, mert mindig vannak elektromos szakik, akik a rendszer ellenségei és simán feltörnék, onnantól meg tökmindegy.

Az hogy helyzetmeghatározásra van egy ilyen az egy dolog. Én is használnám a gyerekeimen. Gondolj bele, mekkora fájdalom lehetett annak az angol párnak, akiknek a gyerekét Portugáliában elrabolta egy pedofíl...

2011. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szóról szóra ezt olvastam én is, lehet, hogy ugyanezt a cikket, amit te bemásoltál, fel is tettem itt a kérdést, igaz, nekem kicsit intelligensebb emberek válaszoltak, mint neked, én arra voltam kiváncsi, hogy ki élne ezzel a "lehetőséggel" illetve ki nem.

Az arány meglepő volt, mert 50-50 % lett az eredmény.

Én a Bibliai hátterét nem taglaltam, mert tudtam, hogy onnantól kezdve, hogy megemlítem a Jelenések könyvét mindenki hülyének vagy szektásnak fog nézni...

De teljesen objektíven válaszolva a kérdésedre: semmiképpen nem tartom előnyösnek, sőt, kimondottan hátrányosnak ezt a dolgot, mert ezzel az ember meg lenne fosztva az alap személyi szabadságától és egyéb rendelkezési jogaitól is.

Az a fajta sakkban tartás meg, hogy amennyiben el akarom távolítani a helyéről, fertőzést, fekélyt okoz a szervezetemben és előbb-utóbb halált, egy nagyon gonosz lelki és testi terror, remélem, hogy SOHA nem kerül bevezetésre ez a bizonyos chip.

2011. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy kotelezove fogjak tenni, mert nem lehet kotelezni senkit. De ez teny hogy hamarosan befog kovetkezni, es mar keszuloben van ez a rendszer.
2011. jan. 13. 12:27
 9/23 anonim ***** válasza:

"Nem mondtam hogy kotelezove fogjak tenni, mert nem lehet kotelezni senkit."

Akkor meg mit érdekel téged? Miért nem aggódsz a saját lelki üdvödért?


"De ez teny hogy hamarosan befog kovetkezni, es mar keszuloben van ez a rendszer."

Tudod mi készülődik? Az RFID-t állatok és termékek azonosítására fogják bevezetni. De TE mondtad, hogy nem köteleznek senkit, akkor meg nem fogják bevezetni, mert elég súlyos jogi aggályokat vetne fel.

2011. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
És mi a halálért ne lehetne elmozdítani? Annyire bárgyú ez a szöveg... Nehogy már egy képzett sebész ne tudjuk egy tárgyat kivenni anélkül, hogy megsérülne. Nagy bajban volnánk, ha így lenne...
2011. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!