Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik volt az a könyv amelyik...

Melyik volt az a könyv amelyiken a legtöbbet sírtál? Elmondod nagy vonalakban a történtét?

Figyelt kérdés
Úgy értem NAGYON nagy vonalakban,egy vagy két mondatban.Már egy ideje szeretnék egy keserű,valóságos könyvet olvasni,amin hónapokig rágódhatok,bőghetek pár órát.Nem is szükséges olyan valóságosnak lennie,tőlem játszódhat akárhol ha megvan benne az amit fentebb írtam.Tudnátok ilyeneket ajánlani?
2011. jan. 11. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvass híreket! :)
2011. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
XD...Nah igen,csak ez a fajta gyászkeret nem éppen az amit szeretnékXD
2011. jan. 11. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
ajánlanám a történelem könyveket, keresztesháborúk, inkvizíció, 2. világháború stb...
2011. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A vicces hogy azokon tényleg bőgtem.
2011. jan. 11. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Jennifer Lauck: Napsugaram


Egy kislányról szól, akinek egy teljesen instabil családban kell felnőnie. Nincs, ami biztonságot adjon neki, nincs egyetlen állandó, igazi barátja. Szinte csak rossz dolgokat tapasztal meg, mindent egyedül kell véghezvinnie. Kegyetlenül elbánt vele az élet.


A kislány ápolja a beteg édesanyját, aki korábban egy gyönyörű, erős nő volt, most pedig egy hervadó virághoz hasonlít. Más nem igazán foglalkozik a nővel, a kislány apja ugyanis már másfele kacsingat...

2011. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh ez érdekesen hangzik...
2011. jan. 11. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sírós, de... Ez meghatott...

[link]

2011. febr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kramer kontra Kramer


- Billy, ugye tudod, hogy a mami is New Yorkban lakik?

– Igen.

– Szóval, amikor egy anya és egy apa elválik, néha vitatkozni szoktak arról, hogy melyiküknél lakjon a gyerekük, az anyánál vagy az apánál. No most van egy ember, aki nagyon-nagyon okos. Úgy hívják, hogy bíró. Ez a bíró nagyon sokat tud a válásokról, az anyákról, az apákról és a gyerekekről. Ő dönti el, hogy kinél lakjon a gyerek, mi lesz jobb neki.

– És miért dönti el?

– Hát, mert ez a feladata. Tudod, ő igen hatalmas ember.

– Olyan, mint az igazgató?

– Még az igazgatónál is nagyobb. Talárban ül egy nagy széken. Ez a bíró sokat gondolkodott rólunk, terólad meg énrólam meg a mamiról, és úgy döntött, hogy az lesz a legjobb, ha te ezután a maminál laksz. Én pedig nagyon szerencsés vagyok, mert ha a maminál fogsz is lakni, azért minden vasárnap meglátogathatlak.

2012. ápr. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!