Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik azok az identitások?...

Mik azok az identitások? Hogyan kell róluk fogalmazást írni?

Figyelt kérdés

Fogalmazást kell róluk írni, hogy mit gondolok róluk, de csak addig jutottam el hogy tudom hogy van vallási, nemzeti, szakmai és nemi identitás. De ezen belül nem tudom hogy hogy kéne leírnom róluk a véleményemet.

Megpróbáltam érthetően leírni, csak az a baj hogy én se értem... Remélem azért valamennyire érthető


2011. jan. 3. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az identitás gyakorlatilag azokat a dolgokat írja le, amik meghatároznak téged különböző szerepeken, magatartásformákon, értékrendszeren keresztül, melyektől az vagy, aki vagy. Ahogyan a személyiséged fejlődik úgy alakulnak ki ezek is.


Én azt tanácsolom, hogy a saját példádon keresztül írd le ezeket. Mondd el, hogy te milyen vagy: nemileg, nemzetileg, vallásilag, és minden olyan szempontból, ami szóba jöhet. Írj még azokról az emberekről akiket ismersz, és akik máshová sorolhatók mint te. Színesítsd a fogalmazásodat különleges emberekkel.


Üdv. Péter

2011. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Már kezdem érteni.

Még az nem teljesen tiszta, hogy leírom például, hogy milyen vallású vagyok, az max 2 mondat, még írhatom azt is hogy azok az emberek akik ebbe a vallásba beletartoznak azok általában milyenek? Vagy ez már nem tartozik bele?

Mert ha ilyesmivel nem bővítem úgy elég nehéz egy A4-es oldalt írni erről...

2011. jan. 3. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Természetesen! Annál jobban minél inkább kifejted, melyek az adott identitás jellemzői!


Üdv. Péter

2011. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!