Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a New York-i emberek...

Milyenek a New York-i emberek a magyarokkal? Milyen ott az élet, biztonságos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.......

A filmekben nem tűnik túl biztonságosnak.

Szerintem nem nézik le a magyarokat, és ugyanúgy kezelik őket mint másokat.

(de ez csak az én véleményem)

2009. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, a filmek rám is rámhozták a frászt, és egy szerettem készül ki oda, azért kérdeztem.


Mellesleg nem én írtam ki a szerbek, németek, angolok stb milyen emberek c. kérdéseket. Meglepődve látom, hogy most egyszerre mennyi ilyen kérdés lett.

2009. jan. 18. 10:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Ney York egy rendkívül sokszínű,multikulturális város...már elég régóta az...mindenféle nemzetiségű,nyelvű,vallású stb..emberek laknak ott,rengeteg a "bevándorló" stb..de ez már ott fel se tűnik...természetesnek veszik...biztos akad olyan "tősgyökeres", akit bosszant a sok idegen,de ők vannak kisebbségben...ez a város ettől különleges.az emberek nagyon toleránsak és befogadóak....és még csak különösebb asszimiláció(nyilván nyelvtudás meg bizonyos szokások elsajátítása szükséges)se kell,mindenki visz a városba a saját kultúrájából..a biztonság meg szerintem olyan mint egy átlagos nyüzsgő nagyvárosban,vannak bűnözők,bűncselekmények,de ha bármi attrocitás érne az nem vszínű h. az 'idegen-mivoltodnak' lesz betudható..úgyhogy sztem ne aggódj,nem lesz baja az szerettednek abból,hogy magyar.bátyám él kint 6 éve és abszolút otthonosan érzi magát..
2009. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#New York#
2009. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus hely lehet!

Nem hinném,hogy bármi bajuk lenne a Magyarokkal (a többség szerintem nem is tudja,hogy létezik ilyen ország) vagy a külföldiekkel általában.Egy rakás nemzetiség él ott egymás szomszédságában.

Bűnözés van,persze,de rendőrség is!;)

2009. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a mostani polgármester rendet csinált, nagyon jó a közbiztonság. nyilván akárhova nem szabad menni, de ezt az ottaniak tudják, ha megkérdezed őket, elmesélik. de azon az 1-2 zónán kívül nagyon okés.
2009. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ajánlanám a Kóla,puska,sültkrumpli c. dokumentumfilmet az USÁ-ról.Igaz,nem kimondottan New Yorkról van benne szó,de segíthet megérteni az amerikai nemzetet. (egyébként nagyon izgalmas és érdekes)
2009. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Két évet éltem New York-ban. Az a tapasztalatom, hogy sokkal biztonságosabb, mint Magyarország számos települése. Én Budapesten vagy Debrecenben már este 9 után félek még a belvárosban is közlekedni, New Yorkban viszont nem féltem, sőt, volt, hogy éjjel fél 12-kor metróztam haza, szintén a belvárosban, és teljesen normális volt a légkör. A rendőrség nagyon erős, és ez látszik is a városon.
2009. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem találkozol magyarokkal akkor semmi baj:)
2009. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!