Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Anglia lévén balliberális...

Anglia lévén balliberális ország, a Kamaszok Netflix sorozat következtében számítani lehet az incel-ellenes hangulat elharapózására illetve komoly incel-ellenes intézkedésekre?

Figyelt kérdés

[link]


A Kamaszok sorozatból sajnos megint a női oldalt hozták ki áldozatnak, hogy a lányok vannak kitéve veszélynek, a férfiak mint mindig most is feláldozhatók, az iskolai bullying és chadezés jelenség felszámolásáról senki sem tesz említést, kizárólag a nők védelméről.


ápr. 21. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy Anglia balliberális ország, az nem igaz. Honnan szedsz ilyet?
ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Nincsenek incelek és nincsenek incel-ellenesek.


Mentális betegségben szenvedők, azaz hétköznapi nyelven szellemi fogyatékosok vannak csak. Mint te. És senki sincsen ellenetek, senki sem támad titeket, mi csupán azt reméljük, hogy megkapjátok azt a kezelést, amire szükségetek van. Kivéve persze, amikor te naponta tízszer írod ki a fogyatékos kérdéseidet, mert akkor lehet kapsz támadást, de azt meg is érdemled.

ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2


Ha nem tudod miről kérdezek akkor minek válaszolni?

Hogy fröcsöghess egyet?

ápr. 21. 10:58
 4/6 A kérdező kommentje:

Mégcsak nem is egyenlő a mentális betegség a szellemi fogyatékossággal…

Úristen!

ápr. 21. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nemcsak az inceleket kötelező gyűlölni manapság, hanem a komplett férfinemet.
ápr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki Angliát balliberális országnak tartja, annak a fejében és a valóságérzékelésében más baj is van...


Az incelek általában nem szefósok, hanem retardációjuk miatt maladaptív a viselkedésük és szélsőségesen felelősséghárítóak. Ennyi. Nem kell ezt túldimenzionálni. Nem kell ellenük intézkedéseket hozni, ugyan. Nem lehet elrendelni törvényileg, hogy fejlődjenek, felnőjenek, férfivé érlelődjenek.


Az áldozataikat és későbbi lehetséges áldozataikat mindenképp meg kell védeni, az tény. Erre már vannak is törekvések a világon.

ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!