Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá esély arra...

Szerintetek van rá esély arra hogy felfedezzenek? (lent)

Figyelt kérdés
nagyon szeretek énekelni,énektanárom szerint még életébe nem hallott ilyen hangot ami nekem van.sok zenei kórusban szerepeltem egyedül és most december 5-én szekeres adrien kórusában fogok énekelni.szerintetek mennyi az esély arra hogy valaki felfedezzen?csináljak egy honlapot?ti mit tennétek a helyemben?köszönöm előre is a válaszaitokat:)
2010. nov. 9. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gyakorolj szorgalmasan és vállalj el bármilyen felkérést, sőt keresd őket. Jó a kórus is, de inkább egyénileg.

Minél több helyen szerepelsz, annál nagyobb az esélye, hogy hall valaki, aki "felfedez", de ha nem is így történik, akkor is egyre ismertebb leszel és pár év múlva már keresett énekes.


Nincs valami felvételed? Vagy youtube vagy valami? Nagyon kíváncsi vagyok a hangodra, elég sok énekest ismerek és nagyon érdekelnek az új hangok :)

2010. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha nagyon szeretnéd tehetek fel:)mindent beleadok!
2010. nov. 9. 18:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nem is csak az, hogy nagyon szeretném - de a saját esélyed is növeled azzal, ha az interneten fenn vagy. Vannak már olyan sztárok, akiket youtube-on fedeztek fel.


Meg tényleg az az alapelv, hogy ahol csak lehet, "reklámozd" magad.

2010. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tudod kicsik is énekelnek a kórusban eléggé halkan énekelnek.úgy vettem észre az én hangom hallatszik a legjobban.nagyon erős hangom van
2010. nov. 9. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Igazából ha kihallatszik a kórusból a hangod, az inkább gáz szerintem, igaz, a karnagyot minősíti, nem téged. Végeztem karvezetést, és az egyik alapvető dolog, hogy egy kórus akkor jó, ha homogén. Na mindegy, ezt annyira nem értem.

2010. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
menjél megasztárba vagy x-faktorba legközelebb.Ha nekem lenne hangom,tuti mennék :D
2010. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
úgy lesz:)
2010. nov. 10. 13:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Járj versenyekre, tanulj zongorázni vagy gitározni, hogy kísérni tudd magadat, keresd a fellépési lehetőségeket...

És hajrá! =D

2010. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegyél fel magadról youtube-ra felvételeket, ismerősöknek mutogasd, linkeld be pl. ide...
2010. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 UM4 ***** válasza:
gyakorolj sokat, kb 10000 óra a profizmus kezdete
2010. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!