Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek mikor fejezik már...

Az emberek mikor fejezik már be az erdélyizést és kezdik el a román állampolgárokat románoknak hívni?

Figyelt kérdés

tegnap 23:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
55%

Minek veszekedtek hisz ez csak egy román. Fáj neki hogy saját országuk sincs, minden területet ingyen kaptak amerikatol.

Egyszer fog itt kitörni egy fain kis háború, akkor megszűnik egész románin és ezt ők is tudják. Az egyik felét az oroszok, a másikat a lengyelek és nem utolsó sorban nekünk is vannak náluk területeink.


De ugyan ezzel a logikával: ha neked elveszi az utcán a telód egy rétinéger az onnantól az ő telefonja? Felejtsd is el a feljelentést mert az már az övé, igaz?

ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:
31. A trianon 2020-ban volt? Nem. Az a baj, hogy full nem tudjátok értelmezni amit írok, de ez sokat elmond az ország szellemi színvonaláról…
ma 09:33
 33/61 anonim ***** válasza:
43%
Szánalmas ahogy erőlködsz és nem az érvekre válaszolsz, hanem konkrétan hülyézed az embereket.
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
Ti nem tudtok reflektálni arra amit írok, ezek után ne haragudj hogy azt mondom, hogy nincs agyad, de szerintem tényleg nincs
ma 09:44
 35/61 anonim ***** válasza:
37%

Elvitatod az egyén önrendelkezését saját identitásában mert máshol született. Úgy kell beszélni veled mint egy óvodással.

Vannak Magyarországon kívül Szuletett magyarok, akik magyarnak vallják magukat, magyar etnikum részei, és a magyar társadalom részei. Annak ellenére, hogy nem Magyarországon élnek. Ez minden civilizált országban elglfogadottbteny, de Trianon miatt Magyarországon főleg jelen van.

ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
Ha én elkezdem az arab nyelvet tanulni és felveszem az iszlám vallást jordániai leszek?
ma 10:01
 37/61 anonim ***** válasza:
37%
Ha a szüleim jordánok, de Magyarországon születtem, muszlim vagyok, beszélem az arab nyelvet akkor már nem lehetek Jordán?
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Ha én elkezdem tanulni az orosz nyelvet, és még a háborúba is bevonulok akkor orosz leszek?
ma 10:07
 39/61 anonim ***** válasza:
57%
Ezek szerint a Magyarországon élő kínai az magyar? Akkor is, ha kínainak vallja magát, mandarin az anyanyelve és töri a magyar? Apám, mennyire kell ehhez hülyének lenni? :D
ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
49%
Szerencsétlen kérdező nem tud belőle kimászni 😢
ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!