Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal, weblap,...

Létezik olyan oldal, weblap, valószínűleg angolul, ahol Izrael-ellenes, bds cégek vannak listázva?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy cég érdekel engem, amely kivonult Izraelből, és az érdekel engem, hogy vajon azért, mert nemes egyszerűséggel nem ment az üzlet Izraelben, így kivonultak az országból, vagy azért, mert a legutóbbi háború kirobbanása óta olyan sok magánember és cég is a politikai paletta valamelyik szélére sodródott, és nagyon nem mindegy a miért, mert ha én pl. valamelyik oldalon állok és igénybe is venném a cég szolgáltatását, amelyet már tettem sok évvel ezelőtt is, és megismételném, akkor igenis, hogy van hatása annak, hogy közben a cég kivonult Izraelből, és nagyon nem mindegy, hogy miért.


Kerestem neten, angolul is, de nem találtam, ezért kérdezem itt, hátha valaki tudja, hogy van olyan lista valahol, hogy mely cégek izraelellenesek?



tegnap 08:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!