Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csepel, Soroksár, Kispest,...

Ultraboy kérdése:

Csepel, Soroksár, Kispest, Erzsébet, Lőrinc kerületek mennyire veszélyesek?

Figyelt kérdés
Ezekben a kerületekben mennyire magas a bűnözési arány, milyen számban élnek veszélyes arcok?
tegnapelőtt 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Elegge.
tegnapelőtt 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy veszélyesek. Csepelen élek, ide jöttünk mikor kevés volt a pénz. Csak azért akarok költözni, mert BP szebb részén szeretnék lakást venni, a környékkel semmi baj sincs. Normálisan az emberek. Nyilván nem mindegy melyik részére mész, de ez a belvárosban is igaz.
tegnapelőtt 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Vannak jobb meg rosszabb részek is. Én is Csepelen lakom és semmi bajom a közbiztonsággal, vannak lecsúszott arcok meg cigányok, de nem szóltak hozzám soha.
tegnapelőtt 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Én is Csepelen lakom és én sem érzem úgy, hogy veszélyes lenne.
tegnapelőtt 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt már korábban is írtam: néhány éve (Bp. V.) a Ferenciek terén követelt tőlem egy férfi pénzt, dél körül. Fizikai inzultus valóban nem ért.
tegnapelőtt 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!