Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Durva beszólás volt vagy csak...

Durva beszólás volt vagy csak Ő képzeli magáról azt hogy Isten?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy csaj és megkérdeztem tőle hogy azok a képek amit kirak azok jók vagy csak viccből rakta ki?


(Azért kérdeztem meg tőle mert hát szép lenne ha nem grimaszolna :D)

És Ő meg letámadott hogy hagyam Őt békén...

Meg ezt mondta: "b*zzmeg, akadgá máá le rólam, mert kib*szottul idegesítesz"

:( Kicsit rosszul esett mert ezt a lányt nem így ismertem még bírtam is.. Azt gondoltam hogy a képeit viccből rakta ki,mert elég gázak voltak de ezt nem mondtam neki..


2010. nov. 1. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bunkó volt.
2010. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Hulye kerdesre, szemet valasz. Ha nem adod hozza kerdesed okat, ne varj jobb valaszt. Egyebkent mi kozod hozza hogy milyen kepekeet, miert rak ki? Gondolkozzal mar!
2010. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kinek a részérőL?
2010. nov. 1. 12:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert mint mondtam már én a barátnőmként néztem rá!! Nagyon keveset beszéltünk de akkor is mindig aranyos volt
2010. nov. 1. 12:42
 5/11 A kérdező kommentje:

Én azért nem éreztem ezt bunkónak mert esetleg viccként ki rakok egy képet ami k*rva égő...

De aztán az is lehet hogy számára ez a legjobb kép... :O

2010. nov. 1. 12:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd, ami Neked gaz, az masiknak lehet hogy epp jo. Nem magyaraztad meg, hogy miert kerdezed. Kerdesed szerint, nem mondtad neki, hogy szzerinted sz.ar akepek. "Vicces" rakerdesedre, vagy leszegyenitetted, aert valaszolt ilyen durvan, vagy nem ertette, hogy mit jelent a kerdes. Te lehet hogy baratnodnek nezted ot, (mondtad mar neki), de lehet hogy oszerinte csak egy sima ismeretseg az egesz. Tudod hogy van "Nema gyereknek anyja se erti szavat". Kommunikaljal, ne vard hogy emberek kiolvassak az agyadbol gondolataidat.
2010. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
H-át annyit mondtam neki hogy semmi!! De ezért még nem kellett volna letámadnia,vagy csak egy kicsit
2010. nov. 1. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:
13 évesen nem kellene az ilyen dolgokat komolyan venni.
2010. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hagyjam hogy úgy beszéljem velem mint a kutyával?

Hülye meg én nem vagyok

2010. nov. 1. 17:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat az biztos, hogy a modortalan beszedevel ki mutatta a foga feherjet. Sok embert csak keson, veletnlenul ismerunk meg igaan. Ne hagyjad, mond meg Neki ezt a beszedet nem turod es nincs ra szukseg.
2010. nov. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!