Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Illik valamit küldeni az...

Illik valamit küldeni az ügyvédnek?

Figyelt kérdés
Egy sikeres per után köszönetképpen illik valamit vinni vagy küldeni az ügyvédnek? Pl. ha megjelenek ez irodában egy nagyobb ajándékkosárral, az jó ötlet?
jún. 21. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy is.
jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ingyen dolgozott?
jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Teljesen felesleges és nem is szokás. Jogi asszisztens vagyok, évekig dolgoztam ügyvéd mellett, senkitől nem kapott semmit. Ha úgy érzed, hogy különlegesen kedves, empatikus volt, akkor esetleg köszönd meg neki mailben, de ez a maximum.
jún. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Hallottam már olyat, hogy egy különösen kedvező ítélet után a család átnyújtotta a kint várakozó vadonatúj SLK Mercedes kulcsát az ügyvéd úrnak, de tegyük hozzá, hogy ez eléggé etnospecifikus megnyilvánulása volt a hálának.
jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Sose ertettem, sokan MIERT ereznek kenyszert MINDIG a teljesen FELESLEGES ajandekozgatasokra? :-O :-D ;-)
jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat - érdekes.


5. Nem érzek kényszert, nem mindig, és nem felesleges.

Remélem helyreállt a rend :)

jún. 22. 23:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy!
jún. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!