Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell lenézni és leértéke...

Miért kell lenézni és leértékelni az embert. Bekerülök egy közösségbe tök normálisan elvagyok, és engem néznek le, aki sok szempontból még jobb is lett. Miért csinálja ezt mindenki??? 21F

Figyelt kérdés
A másikat istenítik hogy milyen okos, engem meg nyíltan lenéznek. Aztán a fináléban meg sokkal jobban teljesítek mint az istenített személy, pedig nem is erőlködtem. Utána jön a meglepetés. Miért ilyen undok a magyar? Mi van bennem, ami miatt le kell nézni? Most akkor lenéznek, vagy irigy undok emberek?

jún. 10. 02:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Bekerülök valahová, tök jól elvagyok, senkivel nincs bajom. Utána jön majd a többi leértékelése felém. De olyan érdekes, hogy a legvégén erőlködés nélkül sokkal jobban teljesítek. Akkor mégis mi van az emberekkel, csak úgy pofára istenítenek egy embert? Engem miért kell lenézni, mivel szolgálok rá? Egyre erősebb a hányingerem már az emberektől, úgy érzem. A semmi miatt miért kell leértékelni, lenézni? Főleg, ha még úgy is jól teljesítettem, hogy meg sem erőltettem magam???
jún. 10. 02:41
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Itthon ha nem kezdesz el furkálódni, cigány módjára viselkedni, akkor vége.

Teljesen igazad van, én is jártam már így.

jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Ezt megint hülyeségnek tartom, mert én magam is cigány vagyok. Olyan nincs, hogy "cigányul viselkedni".

Én is tapasztaltam hogy a magyar légkörben is van annyi undorító, mint a cigányoknál.

Ha általánosítani akarok akkor a cigány drogos, a magyar meg alkoholista.


De ebbe kérlek titeket ne menjünk már bele, inkább foglalkozzunk azzal a kérdéssel, amit feltettem.

jún. 10. 07:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy értettem, de akkor egyértelmű a probléma. A magyarok lenézik a cigányokat 😐

Ha jobban teljesítesz, akkor meg fel vannak háborodva.

jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem valószínű ez sem, mert nem látszik rajtam xd

De ha ezt eddig is tudták, és ez volt a probléma, akkor gratulálok nekik. Mondhatták volna a szemembe is nyugodtan.

De legalább azt láthatták, hogy nálunk diplomások vannak és Magyar Televíziós főszerkesztő, sorolhatnám.

Na mindegy, nem is folytatom.

jún. 10. 08:01
 6/8 Lucifer-666 ***** válasza:
Hogyan néznek le és értékelnek le? Miből gondolod?
jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyszerűen már szinte érezni lehet. Időnként lekicsinylő módra becéztek, nem pedig normálisan.

Néha csak úgy tettek rám néhány lenéző megjegyzést, szerintem ezt nagyon nem kell magyarázni, hogy is néz ki a dolog.


Mintha direkt akarták volna éreztetni, hogy szerintük én csökkentebb képességű és butább vagyok, mint ők. De a "finálé" nem ezt mutatta, én teljesítettem felül őket.

jún. 10. 09:12
 8/8 anonim válasza:
Ilyen a magyar társadalom. Külföldön egész más a mentalitás.
jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!