Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hülyének néznének, ha beülnék...

Hülyének néznének, ha beülnék egyedül teázni valahova?

Figyelt kérdés
Van egy kellemes teázó a környéken, tényleg csak teát, és kávét szolgálnak fel, szóval nem kocsma. :) A neve is az, hogy Tee. Szerettem az ottani teákat, mivel nem plikes hülyeségből dolgoznak, hanem tényleg finom aromájú és értékes növényekkel és gyümölcsökkel. Bolondnak nézne bárki is, hogy ha beülnék oda egyedül teázni, és közbe könyvet olvasnék? Úgy gondolom, szükségem van arra, hogy megnyugtassa az agyamat egy kicsit a hely, meg hogy távol legyek a sok marhaságtól ami körülvesz.
2010. okt. 28. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
áá dehogy ..szerintem nagyon jó ötlet :)
2010. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet! Én is gyakran ülök be egyedül teázni kávézni helyekre, suli és edzés között.
2010. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igényes teázok kifejezetten olyan helyek, ahová sok ember kikapcsolni, meditálni jár a teázás közben. Szóval nem néznének hülyének, sőt, épp ez (is) a teázók lényege.
2010. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem szerintem nem, de ha mégis mivan akkor? :D
2010. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyet én is szoktam csinálni, nagyon jó!


Sőt volt olyan, hogy egyedül kirándultam, majd beültem egy "erdei" kiskocsmába-oké nem teázó:D-és és a tulaj leült hozzám beszélgetni, érdekes dolgokat mesélt, néha most is betérek hozzájuk.

2010. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis néznének hülyének. :) Tudod hányan ülnek be így kávézókba vagy ilyesmi helyekre? :) Én legalábbis sok embert látok, akik beülnek inni egy kávét, teát, mellette laptopot böngészik, újságot olvasnak, vagy könyvet. :) Én is szoktam egyedül beülni ilyen helyekre tanulni, hogyha az egyetemen sok időm van két óra közt és iszok valami finomat közben. :) Szerintem nyugis és kell a hajtás mellett egy ilyen hely. :)
2010. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ültem be egyedül már kávézóba, sőt egyszer még étteremben is. Nem néznek hülyének. És az ottaniaknak is érdeke, hogy minél több vendégük legyen. És az emberek a legtöbbször nem tudnak magukkal vinni vkit. De akkor inkább egy vendég, mint egy sem. ;)
2010. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!