Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért modnják hogy a szerelem,...

Miért modnják hogy a szerelem, barátság, szex, család, meg az ilyesmik a legjobb dolgok az életben? Komolyan mindenki erre vágyik?

Figyelt kérdés
Nekem is vannak ismerőseim, mert egy alapszintű kommunikáció másokkal néha nem árt, de velük csak neten tartom a kapcsolatotm meg néha buliban ők a társaság. Nem is vágyom rá hogy ennél mélyebb kapcsolatot építsek ki bárkivel is. Egyébként teljesen boldog és kiegyensúlyozott vagyok, megvannak a céljaim is, de nem tartalmazzák a fent felsorolt dolgokat egyáltalán. Igazából nem is tudom mi a konkrét kérdésem, talán amit fent írtam, hogy tényleg mindenki szerint ezek a legjobb és legfontosabb dolgok?
2010. okt. 26. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pszichiátriai zavarod van, menj pszichológushoz.
2010. okt. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam, minek mennék? Nem az volt a kérdés hogy bajom van-e? :)
2010. okt. 29. 10:25
 13/14 anonim válasza:
Nekem csak egy számítógépre,ételre,tisztálkodási szerekre,és állandó internetkapcsolatra van szükségem xD
2012. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Jó neked. Én is nagyon örülnék egy ilyen felfogásnak, és sokszor gondoltam is már irigykedve, hogy milyen remek lenne. Karrierista ugyna nem vagyok, de a világ megértése fontos nekem, de nem tud az első helyen lenni. Tetszene, ha a napjaim úgy telnének, hogy folyton-folyvást próbálnék minél több infót szerezni és minél többet gondolkodni a világról, de a lista élén a szeretet van, ami leginkább megmozgat. Számomra mit sem ér a világ megértése, ha nem mondhatom el folyton, mindent olyanoknka, akiket szeretek. Pech. (és ja, a szex is eléggé fontos : ))
2017. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!