Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van kinn minden lánynak...

Miért van kinn minden lánynak kiírva msn-re h párizs+london?

Figyelt kérdés
dee senki nem mondja el XD
2010. okt. 19. 19:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*titok:P


*nem m1 az?:D


*mert sajt.


*hehe:D:D


*hátmeert.:D:D


...

2010. okt. 19. 19:22
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert ezt a két várost ismerik, mint "luxusfellegvárat".
2010. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert Lola-rajongók ( [link] .
2010. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

már tudom, nagy hülyeség XD


Ha szerelmes vagy ird ki, hogy PÁRIZS Ha szingli, ird ki hogy NEW YORK, Ha van baratod ird ki, hogy LONDON, Ha boldogtalanul vagy viszonzaltanul vagy szerelmes ird ki hogy FRANCIA Küld el ezt minden lány ismerősödnek ,de FIUKNAK NE Ez azért van, hogy kicsit összezavarjuk a fiukat

2010. okt. 19. 19:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor most már énis tom xD
2010. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
15ből 1 mondta el XD
2010. okt. 19. 19:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hű de nagy az agyiszintjük:P
2010. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Hülyék.


Ez már majdnem az a szint, mint amikor úgy egy hete minden lány/nő kiirogatta Facebookra, hogy "I like it on the..." . Az elvileg egy kampány volt annak érdekében, hogy felhívják a figyelmet a mellrákra. Csak nem tudom egyrészt, hogy mi értelme ennek, mivel utána nem magyarázták el külön (én is csak azért tudtam meg, mert elegem lett belőle és rákérdeztem), másrészt pedig hogy mitől lesz jobb a mellrákosoknak attól, ha egyesek teleszemetelik a Facebookot.


Ugyanígy nem értem ezt se, hogy ebben mi a poén. De mindegy, az ő bajuk.

2010. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kedves utolsó! szerintem tinilányok kapcsolati státusza és a mellrák elleni figyelemfelhívó kampány közt elég nagy különbség van.attól, hogy egy lány kiír valamit a SAJÁT üzenőfalára, még nem szemeteli tele a Facebook-ot.

az volt a lényeg, hogy az I like it on the... után beírják a lányok, hogy hazaérve hova teszik le a táskájukat.az ilyen apróságok a nők közötti összetartást, összefogást, közös kis titkot hivatottak jelképezni.magyarán: tartsunk össze lányok a rákos társaink megsegítésére, illetve mi magunk is járjunk szűrésre, hogy megelőzhessük a bajt.Majd ha neked is mellrákban hal meg egy rokonod,remélhetőleg átértékelődik a kis világod...

2010. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"figyelemfelhívó kampány"


Már eleve itt kezdődik a gond, hogy erre egyáltalán mi szükség van? Gondolom, a lányoknál az erre való odafigyelés, szűrés, megelőzés, stb. éppen olyan alapvető mindenféle kampány nélkül is, mint teszem azt a fogamzásgátlási módszerek alkalmazása. Ha meg már megvan a baj, akkor megint csak nem a kampány fog segíteni rajta, hanem felkészült orvosok, műszerek, gyógyszerek, miegyebek. Kampánynak max. akkor van értelme, ha nincs pénze műtétre/gyógyszerre/miegyébre, és adományokat szeretne gyűjteni; azzal nincs is semmi baj, érthető is. De ez a biankó szemetelés, ez már kevéssé.


"a SAJÁT üzenőfalára, még nem szemeteli tele a Facebook-ot."


Azért írtam, hogy _majdnem_ (vagy kb.) ugyanaz.


"az volt a lényeg, hogy az I like it on the... után beírják a lányok, hogy hazaérve hova teszik le a táskájukat."


Igen, tudom, mint mondtam, rákérdeztem.


"az ilyen apróságok a nők közötti összetartást, összefogást, közös kis titkot hivatottak jelképezni."


Ez mind szép és jó, ámde...


"magyarán: tartsunk össze lányok a rákos társaink megsegítésére"


...lásd feljebb, hogyan segítetek, ha nem tudjátok konkrétan, név és személy szerint, hogy kin kell segíteni?


"illetve mi magunk is járjunk szűrésre, hogy megelőzhessük a bajt."


Bingó, ez már egy jó dolog. Viszont ez meg elvileg alapvető kellene legyen, mint pl. férfiaknál a prosztatavizsgálat, vagy mint nőknél és férfiaknál is egyaránt a tüdőszűrés, stb.


"Majd ha neked is mellrákban hal meg egy rokonod,remélhetőleg átértékelődik a kis világod..."


Ó, de nagyon aranyos kis cukorfalat vagy, imádnivaló, tényleg. :) Ez lenne a híres nők közötti összetartás, hogy ilyeneket kívánsz nőtársaidnak? Gratulálok.

Egyébként képzeld, meglehetősen sok hozzátartozóm halt már meg az idők során mindenfélékben, férfiak is, nők is, saját és mások hibájából is egyaránt. Volt, amelyik tehetett róla, volt amelyik nem. Volt, amelyik figyelhetett volna jobban a dolgaira, volt amelyik nem. Én amire tudok, figyelek, és lehetőségeimhez mérten igyekszem erre bíztatni másokat is - csak épp spammelés nélkül, mivel azt se én, se senki az ismerőseim közül nem szereti.

Ennyi az egész.

2010. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!