Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem unalmas már ez a facebook...

Nem unalmas már ez a facebook dolog?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak facebook, meg lájkolás.
2010. okt. 19. 05:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul.. De nem vagyok fenn :D
2010. okt. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezt a lájkolást nem értem. A szót magát igen, de ki a g*cit érdekli, hogy én mit kedvelek? Mire jó ez? Ennél már csak az a rosszabb, hogy a napi szóhasználatba is átkerül. Olvasok valamit a neten, ott van, lájkolom, én meg stabil agyf*szt kapok tőle. Élőbe beszélgetéskor meg már lendülne a kezem legszívesebben. Na én azt lájkolnám... khm.
2010. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem unalmas és egyhamar nem is lesz az.

Már megelőzte a Facebook az iwiwet, több a magyar felhasználó és sok MyVip meg iwiw júzer csak most kezd regisztrálni az FB-re... Szóval ennél csak rosszabb lesz, ha ti már most unjátok.


Én egyébként a biztonság miatt költöztem át az iwiwről. Utáltam, hogy ott bárki megnézhette az adatlapom.

2010. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Élő beszédben nekem is kicsit fura, de ez van, formálódik a nyelv, ha nem így lenne ma is ugyanúgy beszélnénk mint a 16. században...
2010. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Én nem unom :)

És szerintem is tartani fogja még magát egy jó darabig a dolog.

2010. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ööö, hát ez a lájkolás, mint szó, engem majdnem annyira idegesít, mint amikor valaki azt mondja, hogy lol.


Maga az oldal meg azért hasznos nekem, mert fősulis révén így nagyon könnyen tudok olyan évfolyam- vagy egyéb sulis társaimmal kommunikálni, akiknek nem tudom se az e-mail címét, se a telefonszámát. (és ő otthon van, vagy pont én) Legyőzi a távolságokat. Meg így meg tudom nézni, hogy a kuzinjaim milyen fotókat csináltak, amikor mittomén... Bécsben voltak vagy Esztergomban. Én is megosztom a rajzaimat az ismerőseimmel.

De nem kötelező tagnak lenni, akinek meg az élete csak a fészbúkból áll, az nagyon üres lehet belül.

2010. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

07:26

Apropó az agyf@sz is egy hasonló helyről származó szó, mint a lájk. Azaz cseberből vederbe... IDIÓTA.

2010. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Magával a lájkolással nincs bajom - miért ne tenném közzé, hogy pl szeretek egy együttest, vagy valami? -, de mikor azt látom, hogy lajk.net, satöbbi oldalak vannak, ráadásul van is forgalmuk, holott az égvilágon semmi értelmük... Na, ez az emberi hülyeségnek az a szintje, amitől már kiakadok.

F@szbúkot csak alkalmazások miatt használom, na meg azért, mert innen mindig tudom, mi van a kedvenc bandámmal.

2010. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
18:04 - a kedves édesanyád az idióta :)
2010. okt. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

07:08

Sok helyzetben az, de attól még az anyukám és szeretem. :)

2010. okt. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!