Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csajok! Dávid vagy Bence?

Csajok! Dávid vagy Bence?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 17:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kritizálni kedves kérdező,de itt elég sokan vagyunk és nem mindenki néz tévét,vagy ilyesféle műsorokat. Én szoktam nézni a Megasztárt, és Bencét választom;)
2010. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

jóóó, lényeg h azért nagyrészt tudják az emberek kikikiki


Én is Dávidra szavazok amúgy, nagyon kis aranyos, bár azért egyre beképzeltebb. Észrevettétek? Még két forduló, aztán már el is száll magától, hát már most is fanclubok vannak. Kész dili :)

2010. okt. 18. 22:06
 13/14 A kérdező kommentje:

Bencének a hangja állat jó, Dávid viszont valami eszméletlen esztétikus látvány tinicsajok számára :)) tuti sikongatás lenne egy fellépésén, még ha amolyan semmit is ad elő, akkor is


(olyan mint SP, elég ha felmegy a színpadra és már megy a sikongatás ...)

2010. okt. 29. 10:31
 14/14 anonim ***** válasza:
te hülye vagy kérdező...nem mintha lenne még aktualitása a kérdésednek de k*rvára nem értem miről van szó és ezzel nem vagyok egyedül...
2011. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!