Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért használnak fültágítót?

Miért használnak fültágítót?

Figyelt kérdés

sziasztok, szerintem nagyon jól néz ki a fültágító, nekem legalábbis bejön. De nem tudom, hogy miért használják, gondolom ez is egy stílus és képvisel valamit. csak azt nem tudom hogy mit. igazából én is szeretnék, de nem azért mert most ez a divat. kíváncsi lennék rá, hogy mi a története és ha megtetszik az is csak akkor használnám én is.köszi

17L


2010. okt. 16. 10:53
1 2
 11/14 anonim válasza:

az emberek birkák és azok is maradnak

ha pár év mulva az ajaktányér lenne divatnak kikiáltva akkor azt hordaná mindenki(legalább nem kell tányérral bajlodni a menzán)

2010. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
ha legközelebb a szájtányér jönne divatba az is kapos lenne de legalább nem kéne bajlodni a tányérral a menzán
2010. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 vicben válasza:

A fültágítás egy olyan dolog, ami inkább szubkultúrához tartozik. Punk, hardcore, underground stílusokhoz köthető manapság. Csak sajnos ebből is divat lett, és már minden második kölykön van tágító... Ezt az ember csak akkor csinálja, ha olyan irányban akar továbbmozogni, ahol elfogadott a test ilyesfajta módosítása. Pl.: Zenei rendezvények szervezése, zenei iparágak, vagy természetesen a testmódosítás művészete. Ha meg csak max. 6mm-ig akarja tágítani az ember a fülét, az felesleges, mert lehet kapni nagyobb méretű fülbevalót is. Mármint amin kilátszó rész nagy.

Az eredetéről meg annyit, hogy a keleti, afrikai, vagy dél-amerikai kultúrákban volt elterjedt leginkább. Úgy vélték, hogy valakinek minél nagyobb a füle, annál bölcsebb. Ezzel akarták szimbolizálni azt, hogy ők még a belső hangokat is meghallják.

2010. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha télleg akarsz akkor felsem tetted volna ide ezt a kérdést mert itt mindentől elveszik ez embernek a kedvét "mert jót akarnak akik nem is ismernek" ha tetszik csináld de ha nem gondolod komolyan és ugyis kiveszed akkor inkább hagyd nekem 30 as fülem van és lesz is és a gyerekemnek madj aztmondom, hogy azért mert nekem ez tetszik nem értem ezt a keresztény hozá állást midenenhez hogy aki más az egyből rossz.
2013. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!