Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezek szerint én egy sznob vagyok?

Ezek szerint én egy sznob vagyok?

Figyelt kérdés

nem nézek tv-t. a minap olvastam a neten, hogy ez már sznobizmus, és milyen szánalmas.

egyáltalán nem érzem magam sznobnak, csak nem köt le a sok hülye győzike, meg a fene tudja milyen agyromboló műsor. ami igazán érdekel, azt meg tudom nézni vagy neten, vagy letöltöm valahonnan.


vannak, akik rám süti, hogy divatból csinálom, közben odavetik még azt is, hogy ők képtelen lennének TV nélkül élni. én meg képtelen vagyok megérteni, hogy ez nekik miért létszükséglet.

mi a véleményetek erről?


2010. szept. 22. 10:42
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
én se szoktam tv-t nézni... nem tudom szerintem nincs ezzel semmi baj.
2010. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy sznob, csak nem az átlagot képviseled. Egyébként egyetértek veled abban, hogy igenis lehet élni tv nélkül, és azok a percek amit sok ember a tévé előtt tölt az hasztalan, mert közben lemarad az életről.

Most nem azokra gondolok, akik este eltöltenek 1-2 órát kikapcsolódásként a tévé előtt, hanem akik ott élik le az életüket a képernyő előtt, és mindenféle kibeszélőshowkkal butítják magukat.

2010. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 hollófernyiges ***** válasza:
100%
A kibeszélőshowk érdeklődés hiányában megszűntek, csak mondom :)
2010. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem tv-m sincs

vehetnék,de nem kell

amit megnézni akarok,nézem neten vagy letöltöm,eszméletlen sok reklám van a tv-ben,nincs szükségem rá,bőven elég akkor hallani,mikor szüleimnél vagyok

5 éve nem vagyok tv közelben (csak amit másnál szol,annyit hallok,látok)


nem sznobizmus,egyszerűen van jobb dolgom:D

23/N

2010. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már megszűntek, de addig a szinte egy évtizedig, amíg mentek, sokan nézték. Nem véletlenül bírta ilyen sokáig. Ismétlik is!
2010. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Ez már valahol inkább antiszociális:)

El lehet zárkózni ilyen módon a világ egy részétől, csak milyen jogon alkot így az ember véleményt róla...

2010. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Én sem nézem. Kb 2-3 hetente, amikor szüleimnél vagyok, nézem mondjuk 3 órát. Filmet DVD-n nézek. Rádiót gyakran hallgatok, olvasok újságot (pl HVG), szóval azért képben vagyok, hogy mi történik az országban/világban.
2010. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én se szoktam tv-t nézni.

Felesleges. Nem tudnak érdekelni már azok a műsorok. Régen pont fordítva volt sokat néztem, igaz még akkor gyerek voltam:D. Meg internetem sem volt még akkor. Bár, az akkori időben még jobb, sokkal jobb és értelmesebb műsorok mentek, ,mint manapság.

Inkább letöltöm net-ről a filmeket, sorozatokat, zenét..

Amúgy meg én sem vagyok kíváncsi ezekre a népbutító idétlen szennyműsorokra, mint pl győzike, paris hilton öribari kerestetik, celeb vagyok ments ki innen-.-

Nem is tudom hogy miért van ilyen sz.arokra igény. Hiszen csak az embereket butítják ezzel. És még többet ülnek a tv előtt. Ahelyett, hogy inkább együtt szerveznének egy családi programot pl kirándulás.

2010. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ez miért lenne sznobizmus?:D

ezt is most hallottam előszőr. Mármint, hogy aki nem néz tv-t az egy sznob. :D Röhej! Aki ezt állítja az egy idióta.

2010. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A tv-ben úgysem az igazat mutatják, hanem azt, amiről azt akarják, hogy igaznak gondold.
2010. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!