Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják azt szinte...

Miért mondják azt szinte minden kérdésre itt gyakorin, hogy kamu?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy gyakorizós, csak az utóbbi időben találtam rá az oldalra. Legutóbb ki kellett írnom egy kérdést egy menhellyel kapcsolatban, ahol a negatív tapasztalatomat meséltem el és tanácsot kértem. Több válaszadó is megjegyezte, hogy kamu a kérdésem. Először nem is értettem, hogy miről beszélnek, hiszen semmilyen extrém eset nem történt, semmi hihetetlen szál nem volt a sztoriban.

Aztán ma olvasgattam a családi kapcsolatok rovatot. Volt egy hölgy, aki elmesélte hogy vigyázott a rokona gyerekére, hazavitte mikor hisztizett és még ő lett leszólva amiért csak akkor kell neki a gyerek ha jól viselkedik. Erre is benyögték, hogy tuti troll kérdés. Felnőtt párkapcsolatok témakörben ugyanez, minden kis sztorihoz odaböfögik, hogy tuti kamu.

Az ilyen emberek burokban nevelkedtek, vagy nem tudják hogy a világban mennyi aljas ember él? Egyik kamunak kiáltott sztori sem tűnik kamunak, abszolút valós élethelyzeteket mesélnek el a kérdezők. De ha esetlegesen kamu is lenne valamelyik, akkor is jó problémafelvetések ezek a kérdések, hiszen ki tudja, kivel történik meg egyszer hasonló dolog és majd milyen jól fognak jönni neki mások tanácsai.

Nektek mi a véleményetek, miért kiáltanak csomó kérdést minden ok nélkül kamunak?



2022. márc. 28. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
És abból, hogy te találtál két kérdést a napi több száz közül, amiben néhányan azt írták hogy kamu kérdés, abból arra következtettél, hogy szinte minden kérdésre ezt mondják? A 0,x% az mióta "szinte minden"?
2022. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1!

Nem gyakorizok túl sokat, így számomra fura volt, hogy olvasgatom a kérdéseket és zsinórba 3-nál szembejön velem, hogy kamu a kérdés.

Napi több százat nincs időm és kedvem ellenőrízni, de nem is ez volt a mondandóm lényege.

Hogyha jól tudom, akkor kell válaszolni egy kérdésre, hogyha tudod a választ. Elárulnád nekem kedves, hogy te a kis kommentedben hol adtál választ a kérdésemre?

Mivel nem vagyok vak, így kijelenthetjük, hogy sehol, ezáltal ment is a lepontozás. Szép napot!

2022. márc. 28. 18:31
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

Jó, hát ha már a kérdésedben is hazugsággal indítasz, akkor mégis milyen választ vársz?

Mellesleg, ha eleve ilyen hazudós kérdéseket írsz ki, akkor miért csodálkozol rajta, hogy néhányan kamunak titulálják a kérdésedet? :D

2022. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

"Napi több százat nincs időm és kedvem ellenőrízni, "

Ezt elhiszem, és meg is értem. De akkor meg honnan veszed, hogy "szinte minden kérdésnél" azt mondják hogy kamu?

2022. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor hogy mindenki édes pici lelkivilága megnyugodjon, fogalmazzunk úgy, hogy több kérdésnél is felmerül ez, nem szinte mindegyiknél, de soknál.

Most már fókuszálhatunk a fő problémára, megnyugodtak a kedélyek? :D

Tehát a lényeg, hogy miért írják oda ezeket olyan kérdésekhez is, amik amúgy tök átlagos problémát írnak le, mégis lekamuzzák őket.

2022. márc. 28. 19:04
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A válasz írója úgy érzi, hogy kamuzik a kérdező.
2022. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

2: tehát saját bevallásod szerint ritkán gyakorizol.

Akik kamut kiáltanak, azok meg sok éve itt vannak, és "szagról" meg tudják mondani, hogy melyik a kitalált álprobléma.

2022. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7!

Oké, akkor van egy kamu kérdés. És ez miért akkora baj?

Amiket én láttam ott csak volt a kérdés, de a kérdező nem próbálta meg provokálni az embereket, tehát nem az volt a célja hogy megbántson másokat.

Akkor meg nem mindegy hogy egy valós vagy csak kitalált sztoriról szól a kérdés?

2022. márc. 28. 19:20
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Oké, akkor van egy kamu kérdés. És ez miért akkora baj?"

Nem tudom, te csinálsz belőle problémát...

2022. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9!

Nem én szoktam a kérdések alá odaböfögni hogy tuti kamu :D

2022. márc. 28. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!