Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 17 éves lányok! Hányszor...

17 éves lányok! Hányszor pisiltetek már gugolva, szabadban?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, és már számtalanszor megtettem (nem gugolva), de kiváncsi lennék hogy egy lány kb hányszor, mert ők általában visszatartják, vagy wc-re mennek.
2010. szept. 5. 16:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
értitek azt, hogy HA VAN RÁ LEHETŐSÉG akkor inkább megoldom máshogy, mint a természetben? Ha NINCS RÁ LEHETŐSÉG akkor nyilván kénytelen lennék ott elvégezni a dolgom. Remélem érthető. -.-
2010. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Rengetegszer. Amikor felújítás folyt a fürdőszobában, rendszerint az udvaron pisiltem.

Nyáron amikor a parkban piáltunk, akkor is ott végeztem el a dolgom. Megesett már télen is, de inkább nem kockáztatok egy felfázást.

2011. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Sokszor , mert sokat túrázok.Egyszer elhívott randizni egy olyan srác akit mindenki utál mert bunkó és mert sok csajnak összetörte a szívét.Elfogadtam a meghívást.Elmentünk egy rétre sátorozni.Este volt ő alutt.

Én miniszoknyába voltam ezért feje fölé gugoltam és arcon kakiltam és haza mentem.Késöbb megint elhivott randizni a hülye és megint elfogatam.Akkor a szobájában voltunk.A barátnőim mondták hogy megint csináljak valamit.Amit csináltam:A telefonját (ZTE Blade) feldugtam a segglyukamba amig aludt és utána felkeltettem hogy elmegyek wc-re.Kikakiltam és vissza feküdtem.Nem húztam le.Össze is pisiltem.Majd reggel korán hazamentem.Azóta nem találkoztunk és nem beszéltünk mert elköltöztek.

2013. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

A barátnöm egy 17 éves sexy csaj.Nagyon bombázó:)

Egy fiú nagyon akarta őt látni pisilni ezért megkérdezte hogy pisilnél -e elöttem?Elsőre azt mondta nem ,de utána mondtam neki hogy ha jó barátod akkor megtehetnéd neki.

Megtette de csak húgy a a fiú lesz a wc-je.

Arra gondolt hogy:rá pisil és kakil és akkor igen.

A fiú igent mondott.A lány ráült a fejére és a szájába pisilt de ö kérte meg.A kakilás sem maradt ki azt az arcára kapta úgy hogy fölé hajolt és nyomta.A fiú nagyon örült a barátnőm meg mosolygott.A fiú azt mondta hogy szívesen lenne még a wc-je:DD

A fiú egy ülőke alá fegüdt és tartotta a lány meg ráült és mint ha igazi wc lenne végezte a dolgát.

2013. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
utolsó, ez rohadt undorító, akár igaz, akár nem :D
2013. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%

Egyszer az osztállyal elmentünk táborba sátorozni.Délután mikor odaértünk mondták hogy menjünk el pisilni,de nekem nem kellett.Elötte nem nagyon csináltam a dolgomat szabadban ,de most muszály lesz.Meleg idő volt mert nyár volt.Miniszoknyában voltam.Messze mentem a tábortól.

Legugoltam és néztem az eget.Gyönyörű volt,de amig néztem egy fiú alámfeküdt és leakarta fényképezni a puncimat.

Alámfekütt és én pont akkor kezdtem el pisilni ugyhogy sikerült fejenpisiljem és a fényképezőgépét is ugyhogy nem látszott semmi.Amikor megláttam elkaptam és nem engedtem elmenni.Nemtudtam mit csináljak ezért folytattam a dolgomat és az ölébe kakiltam majd egy zsebivel kitöröltem a puncim és a lyukam és az arcába nyomtam.Ez a kaland volt velem a táborban (16évesen).

2013. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Sokszor szoktam.Barátnöimmel megyünk hazafele mindig pisilünk vagy kakilunk.
2013. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!