Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 17 éves lányok! Hányszor...

17 éves lányok! Hányszor pisiltetek már gugolva, szabadban?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, és már számtalanszor megtettem (nem gugolva), de kiváncsi lennék hogy egy lány kb hányszor, mert ők általában visszatartják, vagy wc-re mennek.
2010. szept. 5. 16:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Na ezért járok erre az oldalra.Mindig reménykedem hogy nap mint nap akad egy észlény aki nem 100 as,vagy direkt ő is jókat akar röhögni a válaszokon.Tök jó volt a kérdés,csak így tovább.
2010. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Akik azt válaszolják,hogy soha,azok valószínűleg csak álszentek!
2010. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom,csak 17 éves lányok válaszolhatnak?Én 59 éves nagymama vagyok,szólj ha érdekel szívesen előkapok egy számológépet.
2010. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek nem kell kéretőzni sehová.Ahol elér ott kell legugolni.Ettől szabadabbnak is érzem magam.Olykor még a fűszál is csikál,mi kell még?!
2010. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Voltam olyan wc-n hogy vágytam volna inkább a szabadba.A következő kérdésed az lesz hogy ilyenkor megtöröljük-e?Unalmas a napod így vasárnap délután?Biztos van veled valami gáz ha inkább nem társaságot keresel magadnak így fiatalon.De nem csodálkozom rajta hogy nincsenek barátaid...
2010. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
én pár hete olyatszartam mert nem volt a közelben wc de ku rva jó volt
2010. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
31%
miért olyan hihetetlen, hogy nem pisilek, nem pisiltem még szabadban? Illetve de, kislánykoromban, 5 évesen kb, le is pisiltem magam, azóta meg szerintem vagyok olyan leleményes, és találok más megoldást :)
2010. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

komolyan az a lelemény, hogy bekéredzkedsz idegen helyre pisilni? Hát ez szerintem cikibb dolog, mintha a szabadban végeznéd a dolgodat. A másik meg nem lehetsz valami nagy természetjáró, ha elképzelni sem tudod, hogy vannak olyan helyek ahol közel s távolban nincs ház, ahova bekéredzkedhetnél.

Ja és ez 5 éves kori élmény, hogy a szabadban összepisilted magad, ekkora mély nyomot hagyott benned? Jó kis gyeremekkorod lehetett, ha ez élményszámba megy nálad a mai napig.

2010. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
23%

te miről beszélsz? Miért zárja ki azt, hogy nagy természetjáró lennék ? :) Azt írtam, hogy ha van rá mód, akkor inkább bemegyek egy étterembe. Ez tényleg baromi ciki :) Látom már az is ciki, hogy emlékszem azokra a dolgokra, amik gyerekkoromban történtek.

És ha elolvasod a kérdés magyarázatát: ".. de kiváncsi lennék hogy egy lány kb hányszor, mert ők általában visszatartják, vagy wc-re mennek.. " B*sszál le, mert közéjük tartozom :D

2010. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Hol találsz a természetben éttermet? Inkább visszatartod? Nem túl egészséges. És nem értem, miért ciki, ha bokorba pisilsz? Amikor utaztál száz kilométer, és végre meg tudsz állni valahol a kocsival egy olyan országban, ahol nem szokás wc-t tenni benzinkúthoz (nem Magyarország), akkor is visszatartod? Egész nap gyalogolsz a határban, inkább becsöngetsz vadidegenekhez, minthogy az akácosban elvégeznéd? És mi van akkor, ha a pusztán rádjön a cifra? Inkább vársz, míg egy épülethez nem érsz? akkor régen késő már.
2010. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!