Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem lehet az ingyenes...

Miért nem lehet az ingyenes csatornákon egy normális, értékes filmet/sorozatot látni? Vagy a propaganda dől, vagy a sport már majdnem mindegyik csatornán, vagy török sorozat. Régen értékes filmek/sorozatok voltak, amiből lehetett épülni.

Figyelt kérdés

Nézhetetlen a tv. Például ott van az a brutál ízléstelen Álarcos énekes, amibe fél percet tudtam belenézni, aztán átkapcsoltam, de a másikon sem találtam értékes műsort.


Léteznek még igényes, tanult, olvasott emberek, akiket nem érdekel a celebek affektálása.



2021. nov. 4. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

A Mindigtv-re gondolsz?

Hát nyilván ha lenne normális műsor, akkor azt néznék az emberek, nem a pártállami hazudozásokat. Így meg sokan (akiknél nincs kábel) unalmukban a közpénzből fizetett pártpropagandát nézik. És hat is rájuk, a közvéleménykutatások szerint kis falvakban háromszor akkora a Fidesz népszerűsége, mint a fővárosban, ahol el vannak látva információkkal az emberek. Falun viszont csak azt látják, hogy jönnek a migránsok, és a Soros meg a Gyurcsány már megvette a szakácskönyveket, amik alapján majd a magyar gyerekeket megfőzik ebédre, ha elbukik a Fidesz. (És nem tűnik fel nekik, hogy évek óta nem láttak még egy migránst se.)

2021. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A Duna TV-n volt nemrég néhány jó sorozat. De már mindegyik véget ért.


#3 azért nem látnak egy migránst se, mert van kerítés, és nem engedi be őket a kormány. Erre még nem gondoltál?

2021. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Dehogynem engedik be. Csak leltárba veszik őket, és mehetnek oda, ahová szeretnének. És ez nem Magyarország, ahol az EU-statisztikák szerint Bulgária után második legnagyobb a szegénység.
2021. nov. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

4-es: ha a Hegyi doktorra és az Alpesi őrjáratra gondolsz, akkor az ismétlés volt. Nem is tudom,hányadik ismétlés. A török sorozatok nagyon silányak és török megy a Dunán, a TV2-n és az RTL Klubon.


Egy műsor azért van, amit szívesen nézek, bár a művelődési igényemet nem elégíti ki, de nagyon színvonalas, a TV 2-n a Ninja Warior. Izgalmas.

2021. nov. 4. 12:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó sok évvel ezelőtt a Dunán ment A sziget, görög sorozat, nekem nagyon tetszett. Járvány idején játszódik és tanulságos.
2021. nov. 4. 12:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es: köszönöm, de nem laptopon szeretném nézni. Egyébként sem korlátlan az előfizetésem.
2021. nov. 4. 12:40
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as: igen, a Mindig tv-re gondolok. Lehet, hogy délután van értékes műsor, de délután ki tud tv-t nézni. Vagy akkor sincs, nem tudom.
2021. nov. 4. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen van lehetőség tévét nézni kieső várakozási időkben, meg készenlétben. Sajnos, csak Mindigtv van, úgyhogy ha egyáltalán bekapcsolom, leginkább az M2-t nézem, összevetésben még mindig annak a legnagyobb a valóságtartalma... Bár ott is leginkább csak a régi magyar "komenista" mesék nézhetőek, sajnos nagyon rákattantak a minden elképzelhető színvonal alatti angol mesékre, amik csak 2 éven aluliaknak érdekesek. Pl. valami elnagyoltan megrajzolt ellenszenves állatféle talál egy sálat, aztán egy teljes mesén keresztül nyomozza, hogy mire is való. Végül megtudja, és elmagyarázza a nézőknek, amivel már a 2 éves gyerekek is tisztában vannak... És ezért kap az M2 szerkesztősége évente díjat, hogy milyen okos, fejlesztő, előremutató műsorokat adnak.
2021. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!