Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem érzi ultra gáznak a...

Nem érzi ultra gáznak a nyugat , hogy kihasználta Afrikát Indiát az indiánokat stb.?

Figyelt kérdés

A természet és az állatok pusztítását meg sem említem.

Csak egy mentálisan sérült kultúra pusztít el mindent maga körül.


2021. nov. 3. 08:51
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Értem én hogy vannak pozitív oldalai(telefon) , a "civilizációnak" de ha ez elnyomás és kizsákmányolás árán épül akkor ez egy elnyomó rendszer ami csak idő kérdése,hogy mikor rohad szét.


Kínát kihasználni nem szép dolog, persze idővel ez visszaüt és ők fogják gyarmatosítani az embereket.( ha átvettek a nyugat egoizmusát )


Persze ez mind megelőzhető lenne , ha a bűnös(nyugat) bocsánatot kérne a sértett pedig nem bosszúra szomjazna mint pl.: Közel-Kelet


Anglia morálisan elbukott a szememben a kérdés csak hogy miért követik akkor őt? Pénz gondolom

2021. nov. 3. 10:49
 12/35 anonim ***** válasza:
98%

"de ha ez elnyomás és kizsákmányolás árán épül akkor ez egy elnyomó rendszer ami csak idő kérdése,hogy mikor rohad szét"

nem tudom te melyik evszazadban elsz, de anglia mar reg nem nagyhatalom es india mar reg nem angol gyarmat

2021. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

#8

Angolok által diktált könyv?

Egyrészről még ha angol is lenne egy könyv írója az sem zárja ki az objektivitás lehetőségét.

Egyébként angliában liberális többség van, akikre az általad elvárt kollektív bűntudat jellemző.

Én is liberális vagyok, de ezzel foglalkozni, vagy ezt a problémát feloldani máramár baromság.


India felett most nem uralkodik senki, nem nyomja el őket senki, önmagáért felel, és önmagátol egy nyomorult, és elkeserítő hely.

2021. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
#11 nem Kínát használják ki, hanem kína használja ki az állampolgárait.
2021. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Mansour ***** válasza:
100%

"Nem érzi ultra gáznak a nyugat , hogy kihasználta Afrikát Indiát az indiánokat stb.?"

De érzi, többek között ebből az érzésből táplálkozik a progresszív ideológia, ami rohamosan terjed a nyugati társadalmakban.

"Persze ez mind megelőzhető lenne , ha a bűnös(nyugat) bocsánatot kérne a sértett pedig nem bosszúra szomjazna mint pl.: Közel-Kelet"

Vége-hossza nincs a térdeléseknek és az önmegalázás különböző formáinak a kultúrában és a közéletben. És lett ennek bármilyen hatása, változott emiatt bármi is? A Közel-Kelet, és egyéb volt gyarmatok pedig nem elsősorban bosszúra szomjaznak (csak egyes szélsőséges csoportok), hanem a nyugati jólétre vágynak, és a nyugati országokéval azonos gazdasági és pénzügyi lehetőségekre. A volt gyarmatok kihasználása ugyanis ma is folyik, csak szofisztikáltabb módokon.

2021. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
De.
2021. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
57%

"Amerika a gyapottföldek rabszolgáitól lett gazdag"

Most meg a kollektív bűntudat és bocsánatkérés miatt az extrarasszista feketék tartják rettegésben a fehéreket. Ha egy fehér rendőr lelő egy bűnöző négert, máris zavargások törnek ki, a feketék viszonzásul kirabolnak, megvernek, megkárosítanak tízezer fehéret, és nem vonják felelősségre őket, mert hát ők feketék, nekik joguk van a rasszizmusra. Ez jobb?

2021. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

#17

Egy dalszerző csinált egy kísérletet, két platformon ugyanarra az alapra két különböző dalszöveget rakott ki.

Mind a kettő sztereotíp volt, de az egyik fekete pozitív sztereotípiákkal volt tele, a másik fekhér sztereotípiákkal.

Az eredmény pont az volt amire számítani lehetett. A feketés számot szarrászedték.

2021. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom , hogy a nyugat visszakapja a vilagtól amit elkövetett és nem tanácsos továbbra is az amerikai álmot követni ami szakadékba visz
2021. nov. 4. 10:28
 20/35 A kérdező kommentje:
Félek hogy összekötnek engem mint magyart a fehér angolokkal:D próbálom lerázni
2021. nov. 4. 10:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!