Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a törökök...

Miért lehet az, hogy a törökök kedvelik a magyarokat?

Figyelt kérdés

Észrevettem neten barangolva, hogy sokkal normálisabbak a törökök, azeriek mint bárki más. Letöltöttem a discordot játszok gta5 online-al utóbbiba a magyarok többsége alpári, románok meg tök kedvesek azok után is, hogy írom magyar vagyok. Magyarok meg anyáznak, folyton.


Nade, nem nagyon tudok angolul, lehet lejárattam magam, de beléptem török szerverbe, és miután mondtam angolul, hogy alig tudok angolul, magyar vagyok és mindezt hanghívásba a török fordítózni kezdett, ajánlott angol tanulós oldalt és az összes kedvesen beszélt velem. Senki nem röhögött, ellentétben pl. angol-magyar szerveren ahol szerintem frankón kigúnyoltak mert nyelvtudás nélkül léptem be a hangcsevegésbe, "jerk" szót is hallottam a nevem után.


Kommentekbe pl. ha kurdok mellett foglalok állást a török nem anyázik, elmondja a kamu meséjét, hogy miért nem jók a kurdok, sőt még Karabahal ( Örmény) kapcsolatban is hazudnak valamit, de nyugodtan, és nem egy, több. Rendes megszólítás, normális szöveg a végére meg 20-ból 10 odaírja, hogy "Hungarian bro, do you understand". ( asszem azt jelenti, hogy magyar testvérem, érted?!)


Ezt ti tapasztaltátok?


Tuudon, gyökér vagyok, de valahogy jó angolul beszélgetni... inkább színlelem amúgy, tanulom, na. :)



2021. ápr. 5. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok toxikok egymással.
2021. ápr. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A magyar a legirigyebb nép - tisztelet a jelen lévőknek (én is magyar vagyok), de ezt a problémát már egy csomó mindenkitől hallottam. Külföldön sem segítik egymást, sőt...

Elég kiábrándító.

A törökök meg... török - magyar barátság, ennyi :)

2021. ápr. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Sokat voltak itt nálunk, és bizonyára régi szép emlékek miatt ilyen kedvesek.
2021. ápr. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
"Románok tök kedvesek"...azért ne legyél elájulva tőlük, tudnak ám ők is "***** magyar"-ozni.
2021. ápr. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
A törökökről meg annyit, hogy évszázadokon át a rabszolgáik voltunk, bocs, de hadd ne nyaljam már ki a seggüket.
2021. ápr. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert itt ette őket a rosseb sok-sok évig, házainkat felgyújtották, asszonyainkat elrabolták, lovainkat megerőszakolták, és biztos bűntudatuk van ezek miatt :)
2021. ápr. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A törökök testvérnéonek tekintik a magyarokat. A 150 évet nem hódoltságként, hanem a Habsburgoktól való megoltalmazásként tanitják sok esetben az iskolában is.

Annyi alapjuk van, hogy a hunok az egyik török népcsoport ősei.

2021. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Online játékokban (ahol van egy meglévő társaságuk) a magyarok jelentős része teszi a kiskirályt, és az a célja, hogy a másikat porig alázza. A külföldiek (román, török, lengyel, svéd, dán stb.) viszont a legtöbb esetben normálisak velünk, még a szlovákok is.
2021. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit off topic: az oroszok viszont nagyrészt szerintem rosszabbak mint a magyarok (itt most konkrétan a CS-re gindolok)
2021. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Alapvetően 1000x rosszabbak, de szerencsére közöttük is megbújik sok normális ember, (wingmanben) tapasztaltam.

A legnagyobb különbség az oroszok és a magyarok között, hogyha mondjuk rosszul állunk a meccsben (versengő), akkor a magyar nyugodtan próbálja helyrehozni, az orosz meg telespammeli a voice chatet és megpróbálja kirúgni azt, aki hibázik.

2021. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!