Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zala és Vas megyeiek is...

Neurotech kérdése:

Zala és Vas megyeiek is ingáznak Szlovéniába dolgozni mint ahogy az osztrák határ mentén lakók teszik?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Kőszegiként érdekelt engem is a téma, ugyanis itt gyakorlatilag nem tudnék olyan családot mondani, ahol legalább 1, de inkább 2 kereső ne Ausztriában dolgozna. Csak vállalkozók között van olyan család, ahol nem vállalnak munkát Ausztriában.

Fel is tettem korábban a kérdést Szlovéniára vonatkozólag, Kevesen írtak, ők is azt, hogy nem jellemző.

2020. dec. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Ez érdekes, gondolom nincs sok munkalehetoseg, nincs kozeli nagyobb varos.
2020. dec. 15. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Osztrák szlovák hármashatáron lakom, Ausztriába jár át egy csomó mindenki, de olyat nem hallok aki Szlovákiába.

Szlovéniát nem tudom, de arról se nagyon hallani.

Még azt tudni hogy ide ukránok meg románok jönnek dolgozni, főleg előbbiek vannak nagyon elterjedve. Esetleg szerbek

2021. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!