Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Victor Hugo - A párizsi Notre...

Victor Hugo - A párizsi Notre Dame c. művét megfilmesítették?

Figyelt kérdés
Aki látta, mennyire adja vissza pontosan a művet? Vélemények róla?
2010. aug. 11. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na bumm, novellás. Nem cseszegetni akartalak, csak mosolyogtam, a novella megnevezésen. Egy időben gyűjtöttem a Victor Hugo könyveket, hogy majd olvasom. Na egyet sem sikerült, viszont mindegyik regényét súlyzónak lehetne használni. Olyan 1-2 kilósak, valóban többszáz oldalasak, és nem csak a súlya miatt, olvasni is iszonyú nehéz. Elég volt elcipelni őket az antikváriumba. A válaszaiddal is megmosolyogtattál, de tényleg nem okoskodásból írtam, bocs ha bántónak érezted, amit iróniának szántam:-)
2010. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az adatbázisban azért lehetett novella, mert angolul a novel regényt jelent. Magyarul a novella rövid történet, így ez csak angolul állja meg a helyét.

Kérdező: 400 oldal csupa szöveg téged elrettent??? gratulálok. olvass mesekönyveket, azokban van kép.

A párizsi Notre Dame-on egy percig sem lehet unatkozni, aki olvasta az tudja.

2010. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem az oldalszámmal van a problémám, hanem nem találom érdekesnek a művet, meg lehet kövezni érte. Nem lutaságból nem olvasom el, mert van ezen kívül még x, amit ki kell és ki fogok. Köszönöm a többi értelmes választ.
2010. okt. 11. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!