A ProGuides megéri?

Figyelt kérdés
Ez egy app amin profi játékosok bizonyos játékokban taníthatják a “gyengébbeket”. Ti próbáltátok már? Megéri előfizetés nélkül használni? Megéri egyáltalán előfizetni? Jobban érezném magam játék közben ha profibb vagyok de nem tudom amúgy lenne e valami hasznom. A fortniteos részéről van szó de a ti tapasztalataitoknál mindegy hogy melyik játékról van szó

#Fortnite #Proguides
2020. szept. 26. 09:40
 1/1 Molyember ***** válasza:

Én Dark Soul 3 pvp-t játszom, mióta kijött. Néha nézek streamereket, de egyébként csak gyakorolni kell. Biztos, hogy soha a büdös életben nem fizetnék azért, hogy valaki egy játékról magyarázzon nekem, főleg úgy nem, hogy minden tudását megszerezhetem úgy is, ha simán csak játszom. Ez baromság. A játék egy hobbi, nem kell úgy tenni, mintha valami komoly dolog lenne, ami befektetést igényel. Ha fáraszt a gyakorlás, akkor az nem a te játékod.

Én még abból a korból származom, amikor suli után szótárral játszottuk a Silent Hillt, videós segítség nélkül szenvedtük végig a Metal Gear Solidot extreme hardon, vagy téptük a hajunkat a Ninja Gaidentől. Nem voltak fórumok, mikrotranzakciók, nem költöttünk idióta skinekre, nem reméltük, hogy majd jó lesz egy amúgy fos játék a DLC-től. Simán csak játszottunk. Neked is ezt javaslom, ne vedd ennyire komolyan, ez csak egy játék, és ezer más dolog van az életben, amivel foglalkozni lehet, és kell is.

2020. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!