Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Törökszentmiklóson vagy...

Törökszentmiklóson vagy Szolnokon jobb lakni?

Figyelt kérdés
Tudom ez relatív, de inkább arra lennék kíváncsi, hogy Törökszentmiklóson is van rengeteg bolt, de érdemesebb lenne inkább tovább spórolni egy szolnoki házra, vagy elég lenne Miklósra költözni, hiszen nincs messze Szolnoktól. Szeretjük a városi környezetet és Szolnokot is, de Miklóson majdnem minden megvan, ami kell és nem kell fizetni a parkolásért sem.

2020. szept. 24. 05:04
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
putri mind a 2 város, nem lehet szeretni egyiket se , meneküljetek nyugatra
2020. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%
Szolnok.
2020. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
"putri mind a 2", mondja az, aki külföldön él egy tanyán ahol csak a 10 mb-s VIVIDNET elérhető, áramot meg termelik a marhák mikor seggencsapod őket :D
2020. okt. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
maradjunk annyiban hogy tapasztalat :D szóval felültem egy hátizsákkal az első vonatra, köptem egy jó nagyot és elhúztam nyugatra
2020. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!