Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire mondják azt, hogy "kajakra"?

Mire mondják azt, hogy "kajakra"?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 14:06
 1/10 anonim válasza:
Tutira, biztosra.
2010. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kajakra alias Tényleg... (legalábbis én így tudom).
2010. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az, amit írtak, de engem k*rvára idegesít...
2010. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Arra is használják hogy teljesen.

"kajak meg itt egy üveggel egy húzásra"(én legalábbis többször is így hallottam)

2010. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jah bocsi előző voltam, tévedtem:D
2010. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy szleng. Azt jelenti, amit már előttem is írtak: "komolyan", "tényleg", illetve ezen szavak szinonimái. Mellesleg engem is marhára irritál/idegesít...
2010. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges valami összefüggés a valódi és a "kajakra" használat jelentése közt? Pl nincs valami üszkös sztori? (szinte érzem...)
2010. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Neked van tipped 20:05-ös?

Írd már meg kérlek, mert én nem is sejtem de érdekel(és lehet nem érkezik rá több válasz).

2010. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valami azt súgja, hogy kenura is lehetne, de nem. A "kajakos" mint az "erős" szinonimája talán-talán kapcsolódik, de nagyon kis csoporttól indulhatott útjára, hogy a kocsmák népe felkapja és terítse... Azoknak van igazuk, akik bosszankodnak rajta. Ronda, értelmetlen paca az anyanyelvünkön, és nem is az első, nem is az utolsó.
2010. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!:)
2010. aug. 6. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!